Vitamiinid kopsupõletiku jaoks

Vitamiinid kopsupõletiku jaoks

Üks levinumaid kopsupõletiku põhjuseid on bakteriaalne infektsioon. Kopsupõletik võib põhjustada pneumokokke, stafülokokke, Haemophilus influenzae, streptokokke, mükoplasma ja muid patogeene. See võib tekkida ka kopsude viirus- või seeninfektsiooni tagajärjel.

Neutrofiilid osalevad võitluses kopsupõletiku vastu – need on erilised verd, kuid selleks peavad nad sattuma kopsukoesse. Teadlased on leidnud, et E-vitamiin, mis satub organismi koos toidu või toidulisanditega, aitab neutrofiilidel kopsudesse jõuda. Ja juba seal aitab see infektsiooni vastu võidelda.

tsinkkelaat - looduslik immunomodulaator, mis osaleb lümfotsüütide küpsemise protsessis ja rakulise immuunsuse reaktsioonides. Selle puudus pärsib immuunsüsteemi ja igapäevane kasutamine aitab vähendada kopsupõletiku riski 50%.

Echinacea juure ekstrakt on samuti oluline tegur võitluses. kopsupõletiku vastu. See suurendab immuunrakkude fagotsüütilist aktiivsust, mis omakorda loob barjääri infektsioonidele.

Peaaegu kõigi kopsupõletiku vormidega kaasnevad patofüüsilised protsessid vähendavad kopsupõletiku hulka. vitamiinid organismis ja ennekõike need, mis on redoksprotsesside aktiivsed tegurid (C- ja B-vitamiinid). Seetõttu soovitavad arstid ägedatel juhtudel lisada dieeti B1-vitamiini haiguse algusest peale ja eelistatavalt askorbiinhappega.  

Riboflaviin (vitamiin B2) on samuti oluline, see on organismi redoksprotsesside regulaator ja kuulub hingamisteede koensüümide rühma. Kuid samas tuleb arvestada, et B rühma vitamiinide aktiivsus suureneb, kui organismis on piisav kogus valku.seedetrakt, samuti ärrituvus ja halb uni. Selle toidulisandi õigeaegne manustamine leevendab neid sümptomeid kiiresti.

Sageli koguneb haiguse tagajärjel kopsudesse lima ja orgaanilised happed, mille poolest viirpuu on rikas, aitavad seda sealt eemaldada. Mesi on kasulik ka hingamisteedele, toniseerib bronhioole ja küllastab keha kasulike mikroelementidega, mis aitavad ära hoida kopsuhaigusi.

Ärge ennast ise hoidma. -ravim, vajaliku annuse saab määrata ainult arst ja antibiootikumi ebapiisavate annuste korral tekib lihtsalt mikroorganismide resistentsus ravimi suhtes. Peamine kopsupõletiku ravis – see on antibakteriaalne ravi ja infektsiooni tekitaja õigeaegne tuvastamine organismis. Konsulteerige oma arstiga ja Biotus – vitamiinide ametlik asukoht aitab teil valida vitamiine vastavalt arsti soovitustele.

 

 

 

 

 

 Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.