Facebook Pixel

Vitamiinid ja toidulisandid tsüstiidi raviks

Vitamiinid ja toidulisandid tsüstiidi raviks

Paljud naised on vähemalt korra elus kogenud sellist ebameeldivat haigust nagu põiepõletik. See on põiehaigus, mis võib tekkida infektsiooni, kehaärrituse või füüsiliste kahjustuste tõttu ning mõnikord isegi kõigi nende tegurite koosmõjul.

Arvatakse, et naised on nende väiksema kusiti (umbes 5 cm) tõttu selle seisundi suhtes kalduvamad kui mehed (umbes 18 cm). Ja ka naise põie anatoomiline struktuur aitab kaasa bakterite kiiremale sisenemisele.

Tsüstiidi sümptomeid on väga lihtne ära tunda. Reeglina on need ebameeldivad aistingud (valud alakõhus, seljas ning võimalikud ka iiveldus ja oksendamine) koos urineerimistungiga, mis sagenevad, urineerimine ise väheneb ja sellega kaasneb põletustunne, võib tekkida veri. vabastatud.

Eelkõige soovitavad arstid põiepõletiku raviks ja ennetamiseks tugevdada organismi kaitsevõimet tervikuna ja tõsta vastupanuvõimet infektsioonidele. Sel juhul on ravimisel heaks abimeheks multivitamiinikompleksid mineraalidega, aga ka igapäevane dieet koos tervislike toidulisanditega.

D-mannoos on looduslik antibiootikum tsüstiidi vastu

Üheks tõhusaks vahendiks tsüstiidi vastu võitlemisel peetakse D-mannoos. See on looduslik antibiootikum, mis ravib kuseteede haigusi. See on polüsahhariid, mida toodab keha ja mida leidub epiteelirakkudes. Kuseteede infektsioonide korral võetav D-mannoosi annus siseneb koheselt vereringesse.

D-mannoosiga küllastunud veri läbib neerusid ja suur osa ravimist eritub uriiniga. Ravim liigub neerudest läbi kusejuha põide ja eritub seega läbi kusiti. See katab kuded suhkruga ja loputab bakterid välja.

Nii võitleb D-mannoos kahjulike bakteritega, tapmata kasulikke baktereid, ega kahjusta meie keha erinevalt antibiootikumidest.

kolloidhõbe

Sissejuhatus kasutatakse põletikuvastastel eesmärkidelkolloidhõbe. Sellel on antibakteriaalne, viirusevastane ja seenevastane toime. See toidulisand osaleb aktiivselt keha ainevahetusprotsessides ja reguleerib energia metabolismi. Ja aitab kaasa ka lümfotsüütide ja monotsüütide arvu suurenemisele, suurendab hemoglobiini. Kui kehas on piisavalt hõbedat, hakkavad rakud kiiremini jagunema, mis omakorda mõjub organismile noorendavalt.  

Kummel

Pikka aegakummel kasutatakse naiste haiguste raviks ja ennetamiseks, see on väga tõhus põiepõletiku ravis, toimides põletikuvastase ainena. Kummeli eeterlikud õlid on looduslik antiseptik, mis leevendab põletikku.

Jõhvikas

See looduslik ja kasulik ravim on efektiivne kuseteede haiguste korral. Teadlased on tõestanud, et Jõhvikas aitab põiepõletiku korral, vähendades oluliselt kuseteede infektsioone põhjustavate bakterite arvu. Eelkõige takistavad jõhvikamahlas leiduvad tanniinid bakteritel nagu E. coli kinnitumist kuseteede seintele. Tänu jõhvikatele "pestakse" koos uriiniga organismist välja ka bakterid. Kroonilise põiepõletiku korral tuleks ennetava meetmena kasutada jõhvikaid.

Tsüstiidi vältimiseks on oluline õigeaegselt panna paika diagnoos ja hakata aktiivselt võitlema põletikulise protsessiga. Mis kõige tähtsam, ärge unustage konsulteerida arstiga ja vitamiinide ametlik elukoht Biotus aitab teil valida õige vitamiinikompleksi.

Sisu
  • D-mannoos on looduslik antibiootikum tsüstiidi vastu
  • kolloidhõbe
  • Kummel
  • Jõhvikas
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.