Facebook Pixel

Raseduse ajal vajalikud vitamiinid ja mineraalid

Raseduse ajal vajalikud vitamiinid ja mineraalid

Apteekides leiduv rikkalik vitamiinipreparaat muudab õige valiku tegemise keeruliseks. Ja rasedale hea vahendi valik on väga oluline: see sõltub sellest, sest mitte ainult teie tervis ja heaolu, vaid ka teie laps. Rasedatele mõeldud valmis vitamiinide ja mineraalainete komplektid peaksid sisaldama:

 

  1. foolhapet,
  2. kaltsium,
  3. magneesium, 
  4. jood, 
  5. raud
  6. C-vitamiin.

 

Vitamiinide ja mineraalide komplektid on järjest enam loodud väga spetsiifiliste ülesannete jaoks, et parandada keskendumisvõimet ( näiteks enne eksameid ) või juuste ja küünte seisukorda. Tootjad ei unusta loomulikult ka lapseootel emasid, kasvõi juba sellepärast, et paljud last ootavad naised hoolivad rohkem oma tervisest ja vaatavad sagedamini apteeki. Reeglina on väga selgelt juba pakendil märgitud, et seda ravimit ei soovitata rasedatele naistele. Et olla kindel, võite küsida ka oma arstilt, milline komplekt on teie jaoks parim. Kui teie rasedus kulgeb hästi ja günekoloog midagi peale ei sunni, saate sellega ise hakkama. Igasuguse terviseprobleemi ja raskete sümptomite (nt oksendamine, apaatia, meeleoluhäired) korral on soovitatav arstlik läbivaatus.
Spetsiaalselt rasedatele mõeldud vitamiini- ja mineraalainepaketid
Sünnieelsed vitamiinid kipuvad olema üsna kallid, nii et mõnele tulevasele emale võib nende ostmine olla hea valik odavam mineraalide ja vitamiinide komplekt, millel pole selget näidustus rasedatele, kuid hind on sõbralikum. See on halb mõte.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.