Facebook Pixel

Kas ma peaksin oma lapsele vitamiine andma?

Kas ma peaksin oma lapsele vitamiine andma?

Lapsed seisavad nüüd silmitsi kolme enneolematu küsimusega tervisliku toitumise kohta:

1.       Meie söödava toidu toiteväärtus kahaneb maa ammendumise ja kaasaegsete põlluharimisviiside tõttu.

2.       Tänapäeva elu on täis pakendatud toite ja kiirtoitu, vaegust liikumist, kunstlikke lisaaineid, mis takistavad tarvitamast piisavalt olulisi toitaineid.

3.       Meie keskkonna saastamise tohutu kiirus tekitab vajaduse täiendavalt tarbida vitamiine ja mineraalaineid, mis kaitseksid, toidavad ja toetavad last normaalset arengut.

Niisiis, ühelt poolt – lapsed saavad söödavast toidust palju vähem toitaineid ja teisalt – vajadus nende toitainete järele kasvab, et kaitsta neid kahjulike keskkonnamõjude, toksiinide ja muude saasteainete eest, millega meie lapsed kokku puutuvad.

Eluviis , mis on pidev toitainete puudus, liiga palju suhkrut, küllastunud rasvu, keemilisi lisandeid, mõjutab negatiivselt laste vaimset arengut ja nende immuunsust.

Kõigi nende tegurite koosmõjul tekib takistusi täisväärtuslikule & nbsp; lapse füüsiline ja vaimne areng, tema immuunsüsteem.

Vähemalt vajalike vitamiinide ja mineraalainete ning oomega-rasvhapete igapäevane tarbimine võib selle tühimiku täita. Meie pood pakub parimaid tasakaalustatud vitamiine lapsed teie lapsed, nii kompleksides kui ka monovitamiinides, et kompenseerida mõne elemendi puudust, samuti Laste kalaõli sisaldab kõiki Omega 3 rasvhapped on olulised laste aju ja südame-veresoonkonna arenguks. Olge terve ja tehke õige valik!

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.