Facebook Pixel

Rasedate naiste vajadus vitamiinide ja mineraalainete järele

Rasedate naiste vajadus vitamiinide ja mineraalainete järele

Üldjuhul ei piisa igapäevasest toidust vajaliku koguse kaltsiumi, raua, tsingi, magneesiumi ja B-vitamiinide (sh foolhappe) saamiseks. Nõudlus mõningate mineraalide ja vitamiinid raseduse ajal on tavapärasest erinevad, sest see on vajalik sinu ja lapse vajaduste rahuldamiseks. Preparaatides, mis ei ole spetsiaalselt rasedatele välja töötatud, ei pruugi osa neist komponentidest üldse olla ja isegi kui on, siis kahe jaoks ebapiisav kogus. Loomulikult ei kata ükski komplekt, isegi spetsiaalselt teie jaoks loodud, 100 protsenti teie igapäevasest vitamiinivajadusest. A on vaid täiendus õigele toitumisele, kuid need on mõeldud lapseootel emadele, võttes arvesse suuri vajadusi ja vähendatud „tarbimist” toidu vajalikud komponendid (vähemalt seotud hommikuse iivelduse või hormonaalsete muutustega).

5 olulist reeglit


Pilled on vaid täiendus dieeti. Kuigi uuringud kinnitavad, et naised, kes neid kasutavad, on tervemad ja sünnitavad tugevaid lapsi, on samas teada, et see kehtib ainult rasedate kohta, kes samal ajal ei võtnud liigselt kaalus juurde ja varustasid keha kõige väärtusliku. toitaineid toidus.
Jätke ravi arstide hooleks. Peamised ilma retseptita saadaolevad mineraalide ja vitamiinide kompleksid on ennekõike ennetamine. Kui teil on muresid ja kahtlustate, et selle põhjuseks on konkreetne puudus, pidage nõu oma arstiga.
Palun lugege enne tableti allaneelamist hoolikalt käesolevas infolehes sisalduvat teavet. Isegi kui toidulisand on mõeldud rasedatele, võib esineda ka muid vastunäidustusi.
Ärge varuge vitamiine ja mineraalaineid. Te peaksite võtma ainult soovitatavat annust päevas: mitme pilli samaaegne võtmine võib teid kahjustada.
Ravimeid võib vahetada, kuid mitte kombineerida. Ärge unustage mitut korraga kasutada. See ähvardab üleannustamist! .
Mõnede mineraalainete liig
Mitte ainult nende puudus, vaid ka teatud komponentide liig on tervisele ohtlik. Raseduse ajal on naatriumi liig eriti ohtlik (aitab kaasa nt hüpertensioonile). Uuringud näitavad, et paljud rasedad saavad kolm korda rohkem, kui nad vajavad, samas kui mõned ravimid on saadaval käsimüügikomplektides. Lapseootel Ukraina naiste igapäevases toidus on ka fosfori liig – see pole eriti hea, kuna fosfor nõrgendab paljude teiste oluliste ühendite, aga ka A-vitamiini imendumist. Ja see mõjub soodsalt naha ja küünte seisundile, kuid liiga suurtes annustes põhjustab see isegi depressiooni, peavalud ja oksendamine. Samal ajal võib neid mõlemaid komponente leida vitamiinide ja mineraalide komplektidest (A-vitamiini üledoos ei ohusta teid seni, kuni saate seda ainult toidust).

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.