Facebook Pixel

Vitamiinid südamele - nii oluline tugi

Vitamiinid südamele - nii oluline tugi

Igaüks, peaaegu iga inimene puutub kokku stressiga, lisades sellele puhkuse- ja unepuuduse, kehva toitumise ja ausalt öeldes mitte kõige parema keskkonna Ukrainas ning selgub, et iga meie riigi elanik on pidevalt ohus. . Peamine surmapõhjus, aga ka puude – südamehaigus. Südamehaiguste levinumad põhjused on kõrge vererõhk, stress, ülekaal, alkoholi kuritarvitamine ja suitsetamine, pärilikkus, istuv eluviis ja vitamiinipuudus.

Nagu näete, on põhjused banaalsed ja lihtsad ning see on pole väga lihtne nendega toime tulla raske, peaasi – soov!

Südame vitamiinid – need on spetsiaalsed kompleksid, mis on valitud toetama meie peamise "mootori" tööd. Vitamiine tuleb juua ennetuslikel kursustel südame korrashoidmiseks või koos arsti poolt välja kirjutatud ravimitega, kui probleemid on juba olemas.

Südamevitamiinide valik Biotuse veebipoes on tõesti suur, meie juhid aitavad sortimendi korrastada . Enne ravimi võtmist pidage kindlasti nõu oma arstiga.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.