Facebook Pixel

Kes peab võtma täiendavalt B6-vitamiini?

Kes peab võtma täiendavalt B6-vitamiini?

B6-vitamiinide kompleksi ostmine tasub järgmised inimeste kategooriad :

  • rasedad naised
  • inimesed, kes võtavad steroididega ravimeid
  • naised, kes võtavad rasestumisvastaseid vahendeid (või estragoni sisaldavaid ravimeid)
  • Naised premenstruaalse tsükli viimasel kahel nädalal
  • Need, kes soovivad kaalust alla võtta
  • Probleemse nahaga noorukid: akne, rasune nahk

Kui olete tablettide ja siirupitena vitamiinide võtmise vastane, siis vajate kindlasti nimekirja toodetest, millega saate oma kehas B6-vitamiini taset tõsta.

Pärm, maks, neerud, süda, idandatud nisu (ka teravilja terad, kliid), spinat, kartul, melass, banaanid, sealiha, kapsas, porgand, oad, kala, austrid, piim ja piimatooted, tursamaks, munad.

 Pidage meeles, kui teil on juba defitseeritud sümptomid B6-vitamiini tsitaat, siis suure tõenäosusega ei ole võimalik seda kiiresti ainult toiduga täiendada, konsulteerige arstiga, võib-olla peate siiski hakkama võtma spetsiaalseid preparaate ja vitamiinikomplekse.

Vitamiini B6 sümptomid puudused on: söögiisu vähenemine, iiveldus (ja oksendamine), ärrituvus, reaktsioonide vähenemine, halb uni ja unetus, suurenenud ärevus, krambid, depressioon, kõhupuhitus, laste kasvupeetus, neerukivid, stomatiit ja konjunktiviit.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.