Facebook Pixel

vitamiinid

vitamiinid

Mida B-vitamiinid inimesele annavad? Ühesõnaga hea tuju, harmoonia ja õnnetunne. Kokkuvõtteks, aga üldiselt osalevad need vitamiinid ainevahetuses, ergutavad närvisüsteemi, mistõttu on igaühel meist kergem taluda stressi ja toime tulla igapäevatoimingutega. Tänu B-vitamiinile kohanevad inimesed olude ja kohaga kergemini, mis tähendab kogeda vähem negatiivseid emotsioone ja stressi.

B-vitamiinid on naiste füüsilise tervise ja ilu aluseks. Räägime veidi B-vitamiini puuduse tunnustest ja sümptomitest.Tuhmed juuksed, kestendavad küüned, peopesade naha koorumine – need on defitsiidi välised märgid. Neile järgneb: kosutava une puudumine, "zaeds"; huulenurkades, seedeprobleemid.

B1-vitamiini puudus väljendub külmavärinate, külmatunde, kõhukinnisuse ja krampidena.

B2-vitamiini puudust väljendab põletik. limaskesta (ninas, kurgus, nägemine halveneb) .

B5, selle puudus põhjustab ebamugavustunnet liigestes, depressiooni, pidevat väsimust ja täielikku jõupuudust millegi tegemiseks.

B6-vitamiini ebapiisav tase kehas väljendub väsimuses, halvas unes.

B9 puudus – need on varajased hallid juuksed, mäluprobleemid.

В12 – maksa suurenemine ja ebamugavustunne soolestiku piirkonnas, perioodiline kohin kõrvades, krooniline väsimus.

Üldised sümptomid võivad ilmneda mitut tüüpi B-vitamiini puuduse korral, spetsiaalsed vitamiinikompleksid aitavad teid tagasi viia tavaline.

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.