Facebook Pixel

Vitamiinid külmetushaiguste ennetamiseks

Vitamiinid külmetushaiguste ennetamiseks

Selleks et lapsel oleks hea tervis ja tugev immuunsus, vajab tema organism vitamiinikompleksid. Vitamiiniteraapia väärtus on suurendada lapse immuunsust ja kohanemisvõimet.

Hooajaliselt SARS-i ennetamine kasutage ravimtaimede kombinatsiooni sisaldavaid vitamiine ja mineraalaineid, aga ka antioksüdante. Viirushaiguste epideemia ajal tasub laste toidulauale lisada vitamiine ja homöopaatilisi preparaate. Samuti multivitamiinid (sisaldavad A, C, D, E, B6), mis aktiveerivad viirusevastast immuunsust.

ARVI ägedal perioodil tuleks välistada vaske ja rauda sisaldavad ravimid.

Lapsevanemad esitavad endale sageli küsimuse: kas lisada lapse toidule ravimeid, vitamiine või kasutada lihtsalt rahvapäraseid abinõusid? Sellele küsimusele aitavad vastata mitmed tegurid:

 

  1. Kui teie laps on sageli haige ja taastumisprotsess viibib, võtke ägedate hingamisteede infektsioonide ja ägedate hingamisteede viirusnakkuste ennetamiseks ühendust oma lastearstiga. Tõenäoliselt soovitavad eksperdid teile immuunsust suurendavaid ravimeid ja räägivad teile, kuidas oma lapse elustiili õigesti kohandada.

  2. Oluline tegur on ka allergia. Oluline on hoolikalt läheneda ravimite valikule, et mitte olukorda veelgi raskendada.

  3. dieedi küllastumine. Kui teie lapse toidus on minimaalne kogus kasulikke koostisosi, siis peate seda täiendama laste vitamiinide võtmisega.

 

Kõige tõhusamad ravimid SARS-i ehk külmetushaiguste ennetamiseks on vitamiinide-mineraalide kompleksid. Need sisaldavad vajalikke komponente (A-vitamiin, B-rühma vitamiinid, C, D, E, seleen, tsink, raud, magneesium, kaltsium) igale vanusele sobivates annustes.

 

 

Immuunsust parandavad vitamiinid sisaldavad looduslikke taimseid aineid, millel on immunostimuleerivad ja adaptogeensed omadused. Seetõttu kutsub Biotus, vitamiinide ametlik elukoht, tutvuma  kolme parima immuunpreparaadiga:

 

  • Sambucol koos musta leedrimarjaga pakub loomulikku immuunsüsteemi tuge, mis aitab teil ja teie perel aastaringselt tervena püsida. Sambucol pakub parimat kaitset, mida loodus võib pakkuda.

  • Laste immuunkaitse, esmane kaitse – sisaldab võimsat kombinatsiooni ürtidest, antioksüdantidest, vitamiinidest ja mineraalidest, et tugevdada ja immuunsuse tugevdamine.

  • MegaFoodi Kids Daily Immune on toidulisand, mis on valmistatud mahepõllumajanduslikest koostisosadest, millele pole lisatud suhkrut . Sisaldab toitaineid, ürte – need toidud on rikkad antioksüdantide poolest, mis tõstavad Sinu lapse elujõudu ja pakuvad immuunkaitset.

 

Vitamiinikomplekside eeliseks on see, et neid tuleb võtta ainult üks kord päevas. Lastele soovitatakse vitamiine võtta hommikul või kohe pärast sööki. Sel ajal on keha aktiivsem, mis on oluline ravimite paremaks imendumiseks. Olenemata nende vormist – tilgad, tabletid või siirup – annust tuleb rangelt järgida.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.