Facebook Pixel

Laste vitamiinid aju aktiveerimiseks

Laste vitamiinid aju aktiveerimiseks

Kui aju on väsinud, aeglustub selle tegevus automaatselt, tal on raske keskenduda elementaarsetele ülesannetele, mis toob kaasa hajameelsuse. Ja mis kõige tähtsam – laps kaotab võime meelde jätta.

B-rühma vitamiinid, samuti E, seleen, jood ja raud stimuleerivad teie lapse kognitiivset aktiivsust , aitavad kaasa paremale meeldejätmisele, optimeerivad ajufunktsiooni. Need vitamiinid aitavad tagada närvisüsteemi normaalse talitluse.

 

Esimene B-puuduse sümptom vitamiinid lapsel on kehv mälu, mis omakorda tähendab raskusi neuronitevaheliste impulsside eest vastutavate neurotransmitterite sünteesil.

 

Täna varustage keha täielikult vajalikud vitamiinid ja mineraalid toitumise kaudu ei ole lihtne. Ja põhjuseid on mitu:

  • lapsed keelduvad söömast paljusid toite, kuna neile ei meeldi värv , maitse või lõhn;

  • mõned tooted on kallid või poelettidelt raskesti leitavad; span>

  • mõned tooted on kunstlikult kasvatatud ega ole nii vitamiinirikkad, kui peaksid.

Seetõttu jõuavad paljud lapsevanemad ja arstid järeldusele, et laste toidulauale tuleks täiendavalt lisada spetsiaalselt loodud vitamiinikomplekse. Eriti 6-8-aastaselt, kui laps hakkab kooli minema ja tal on nii füüsiline kui intellektuaalne koormus.

 

Millised vitamiinid peaksid olema lastele? Kriteeriume on mitu: need peavad olema võimalikult tasakaalustatud, valmistatud mugavas vormis ja sisaldama komponente, mis aitavad kaasa lapse vaimsele ja füüsilisele arengule.

Lapsed kogevad iga päev uusi kogemusi, mis mõnikord toovad kaasa stressi ja ka füüsilist pingutust. Seetõttu vajavad nad kaltsiumi, fosforit, millel on kasulik mõju organismi seede- ja närvisüsteemile. Kalaõlis sisalduvad rasvhapped hoiavad ära ületöötamise, parandavad töövõimet ja mõjuvad hästi lapse ajutegevusele.

Какие препараты содержат необходимые витамины для улучшения памяти?

 

Vitamiinid on kõige tõhusamad kombinatsioonis töötades :

 

Lapsed võivad mälu parandamiseks vitamiine võtta igas vanuses, valides ravimi sobiva vormi ja annuse. Alla üheaastastele soovitatakse otse toidule lisatavaid tilku, ühe- kuni nelja-aastastele on suurepärane valik siirupid, suurematele lastele võib anda juba närimis- või kihisevaid tablette.

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.