Facebook Pixel

Tatjana Ruban-Zhuravel: "Feminism ei seisne sõjas mehega ega selles, et "ma saan kõike ise teha"

Tatjana Ruban-Zhuravel: "Feminism ei seisne sõjas mehega ega selles, et "ma saan kõike ise teha"

Karjäär/motivatsioon

Avasite hiljuti Cafe Select Eatery. Kas Cafe Selecti külastajate seas oli suur sumin?

Esimeses Cafe Selectis ei õnnestunud meil kõike seda, mida algselt plaanisime, ellu viia. Meil puudus kogemus ja me ei teadnud, kuidas kõik seestpoolt toimib. Tegime kohviku väikesesse elamukompleksi, kus asus meie kitsas auditoorium. Mõne aja pärast saime aru, et kohvik – see pole piir ja ma tahan laieneda. Luua koht, kus iga külastaja jagab meie armastust toidu vastu, koht, kus saame pidutseda ja mitte muretseda väikese lapse peal magava pärast.

В Cafe Select olete kombineerinud nii palju erinevaid asju: lilled, riided – kõik ühes väikeses ruumis. Miks nii? Kust see idee tuli?

Tahtsime luua kodu, mis on mugav kõigile. Kus on kõik vajalik olemas: köök, raamaturiiul, lilled ja mingi minigarderoob. Algselt mõtlesime abikaasaga, et see oleks riidepood. Kuid see lihtsalt läks nii.

Elasite varem New Yorgis. Kas see linn avaldab muljet elurütmi, inimeste poolest? Kas plaanite naasta?

New York – ilus linn, mida me abikaasaga armastame. Teate, paljud inimesed ütlevad, et see on keeruline, räpane ja seal on võimatu elada. Kuid see kõik on väga individuaalne. Jah, linn on kallis, eriti kui elad pilvelõhkujates. Kuid pärast mõnda aega seal elamist tabad sa selle elurütmi, leiad oma hubase piirkonna ja saad aru, et kõik muu sind ei häiri. Tulevikus pöördume selle juurde uuesti.

Mis on New Yorgis, millest Kiievis puudu on?

Lõputud võimalused igas aspektis ja suunas. See on linn, kus te ei saa planeerida oma päeva ja õhtut, vaid lihtsalt lahkuda kodust – ja kõik laheneb iseenesest. Igal pool toimub iga päev midagi ja alati midagi erinevat: kunstinäitus, mingi festival, uue institutsiooni avamine ja see on lihtsalt lõputu ja pidev.

Räägi mulle oma päevast. Kuidas see algab? Miks?

Minu päev algab alati erinevalt. Täna näiteks magasin üle, laps jäi veidi kooli hiljaks. Tavaliselt, kui mul on trenn, siis ärkan kell 7 ja treenin kolm korda nädalas. Pärast ärkamist valmistan vanimale pojale hommikusööki ja kui noorim ärkas, siis ei pruugi poeg hommikusööki süüa. Siis paneme riidesse, kui mul on trenn, siis kõigepealt viin ta kooli ja siis lähen ise trenni. Siis pakin asjad kokku ja lähen tööle. Kõigepealt lähen esimese Selecti juurde, siis teise Selecti juurde. Mis tööl toimub — need on mõned lõputud vastused Facebooki sõnumitele. Ühel hetkel sain aru, et mul tuleb 2000 kirja päevas ja sellega on vaja midagi ette võtta, tühjendasin posti kuni 1200ni, aga ikka tuleb.

Võib-olla peaksin otsima abilist?

Ei, mul on raske päev läbi kellegi teise kõrval olla. Mu abikaasa ja mina oleme koos 24/7 – tööl ja kodus. Kui lisada sinna assistendi töö, siis kardan, et läheb halvasti. Ma olen kontroller ja ma ei saa seda kõike lasta. Muidugi on inimesi, keda usaldame juba aasta hiljem ja kelles olen kindel. Ma tean, et kui ma neile ülesande annaksin, ei peaks ma seda kolm korda üle kontrollima.

See on perfektsionisti omadus. Mõnikord on see pigem puudus kui eelis. Kuidas sellega elada?

Lihtne! Sa ei saa olukorda kogu aeg kontrollida, vastasel juhul kontrollib olukord sind. Tuleb lihtsalt jälgida, kuhu see "jõgi" sind viib. juhib. See on nagu soov kontrollida elemente, mis, teate, on võimatu. Parim –   välja hingata. Kui me alustasime, oli mul abikaasaga kummalgi 30 nimekirja ja veel 30 üksust. Järgmisel päeval, kui ärkate, tundub, et olete juba poole teinud, nii et mees tegi jälle mingi nimekirja kokku ja kõik tundub olevat valmis, aga ei. Ja sa saad sellega võidelda. Sellepärast saime nime "testrežiim" – kui teed endale allahindlust. Annate endale võimaluse avaneda ja lahendada kõik need probleemid tööajal, mitte ööpäevaringselt.

Лучший способ расслабиться для вас – see on...

Pühapäeval olen lastega kodus, soovitavalt välja lülitatud telefon, noh, või saab sisse lülitada, ainult kuskil magamistoas, lõputul laengul. Ja ongi kõik, ma olen läinud.

On raske, kui läheduses on kaks tugevat isiksust – nad hakkavad vaidlema ja keegi peab järele andma. Ja töötate koos oma mehega 24/7. Ja nüüd mõtlen, kuidas sa suutsid nii naiselikuks ja pehmeks saada?

Tasapisi. Kuid see – mitte nii naiselik ja pehme, aga & nbsp; lihtsalt ühel hetkel mõistad, et oled abielus. Abielu on kolme tüüpi: ema ja poeg, tütar ja isa, vend ja õde. Ema-poja abielus on naine peamine, mees allus ja kõik on korras. Nad tülitsevad väga harva, see tähendab, et abikaasa tahab väga harva lubatust ületada ja jälle "saab" emalt. Tütar ja isa – ka suurepärane, see on siis, kui tüdruk ja mees ja kõik on hästi. Vend ja õde – lõputult võistelda. See puudutab meid. Sellises abielus on väga oluline leida kompromiss. Ja aru saada, et kui te poosi ei võta ja ei ütle, et ma tahan seda ja teist, kui te ei anna alla, ei kuula üksteist, siis võite kiiresti plahvatada. Aga kui sa lased oma egol natukenegi minna, siis saad aru, et sinu kõrval on inimene, kelle valisid, kes on ka inimene, sama tugev kui sina. Sellest hetkest alates hakkate teda austama ja ennast austama ning hakkate koos kasvama. See ei nõua pehmeks muutumist ega algselt valitud inimese muutmist, kuid millegipärast me unustame selle.

Mis teeb naise naiselikuks?

Mis teeb naise naiselikuks?

strong>

Ma ei tea, mis teeb naise naiselikumaks. Üldiselt olen selle pooldaja, et naine sündis algselt tohutu naisenergiavooluga ja seda pole vaja endas kustutada. Naine – see ei pruugi olla kontsad, kleidid ja stiil. Naine – see on "armastuse" generaator, see tähendab, et ta sünnib selle suure armastuse energiaga. Ta peaks põhimõtteliselt selle energia mehele andma, sest mees pole sellega sündinud. Oleme sündinud "armastuse" generaatoriga, sest oleme emad. Mehed on sellest ilma jäetud, neile on antud midagi muud, nad on vallutajad, agressorid, selle sõna heas mõttes. Nad vajavad seda armastust. Usun, et selleks, et naine jääks naiseks, pole vaja seda naist endas lihtsalt tappa.

Mida sa arvad feminismist?

Mulle meeldib see nüüd nii väga, et paljud tüdrukud on feminismi, võrdõiguslikkuse poolt. Aga millegipärast läksid kõik sellesse nii sügavale, tegid sellest mingi kitši ja kultuse, et unustasid, mis on feminism. See ei tähenda sõda mehega, see pole mehele kirjutamine, et sa võid teha sama, mis tema. Sa ei saa teha sama, mis tema. See on fakt. Me ei saa olla mehed. Võime olla võrdsed ametis või milleski muus. Kuid sellegipoolest unustavad tüdrukud või naised, kes raevutsevad, millega tegu ja muutuvad seetõttu nii mehelikuks. Ja siis nad ütlevad: Ma tahan olla armastatud, kus on mu lilled, kingitused ja kõik muu.

Здоровье/питание

Ma tean ka, et sööte õigesti.

Nüüd muidugi Ma kõik nokitsen, aga ma lükkan ümber tohutu müüdi. Üldiselt üritan õigesti süüa, aga vahel patustan. Öösel saan paki vorsti ära süüa. Jah, ma armastan tervislikku toitu, aga jällegi on erinevaid tervislikke toite. Olen toote kvaliteedi poolt! Olin vegan 8 aastat ja sellest ei tulnud midagi head. Üldiselt on see kõik subjektiivne. Mulle ei meeldinud liha lapsepõlvest saati, ilmselt vanavanemate tõttu, kes mulle pidevalt lihapalle, šašlõkki andsid, kuigi see mulle kunagi ei meeldinud. Kui ma Pariisi lendasin, oli mul nädalaks 80 eurot. Sellest 30 on sõidupilet ja 10 eurot kaart. Ja liha jaoks raha üle ei jää. Nii sai minu veganlus kuidagi alguse.

See oli siis pealesunnitud veganlus?

Jah, aga mulle pole liha kunagi väga meeldinud. Tegin alati mingisuguseid salateid ja siis sain ühel hetkel aru, et kvaliteetsed tooted – see on väga kallis. See oli 10 aastat tagasi, kui otsustasin, et hakkan veganiks. Aga ma olin loll vegan. Arvasin, et see tähendab  ainult juurviljade, puuviljade, teravilja söömist ja mitte midagi muud. Sojatoodete rohkuse tõttu sattusin neist kiiresti sõltuvusse: sojajogurtid, sojavorstid, sojapiim ja kõik maailmas.  Pärast seda oli mu naisetsükkel häiritud, juuksed hakkasid välja langema, hormonaalsüsteem ütles lihtsalt üles ja hakkasin taastuma. Kuigi mul polnud kunagi kaaluga probleeme, siis isegi raseduse ajal ei paisunud kõik nii nagu 18-aastaselt. Käisin toitumisspetsialisti juures ja esimese asjana ta minult küsis – toitumise kohta. Ütlesin talle, et söön hästi, söön sojajogurteid, biotooteid. Kuid selgus, et sojatooted "murduvad" naiste hormonaalne süsteem. Ja nad rikkusid minu jaoks kõik ära. Kuid selleks, et seda mõista, oli mul vaja seda toitumisspetsialistilt kuulda. Sellest tulenevalt jäin siiski veganiks, aga hakkasin tooteid targalt valima.

Вы боролись как-то с выпадением волос?

Mida iganes ma tegin. Pärast Martiniga rasedaks jäämist tahtsin juba pead lõigata – kõik oli nii halb. Paljud mu tuttavad modellid soovitasid mul tungivalt Vivascali kuuri juua. Kõik ümberringi tundsid temast aukartust. Ja ma jõin, kuid mõju oli ootamatu. Juuksed hakkasid meeletu kiirusega kasvama, aga mitte peas. Kõikjal, kus saate, kuid mitte seal, kus peaksite.

Hommiku-, lõuna- või õhtusöök?

Mulle ei meeldi üldse hommikusöök. Ma joon kohvi ja ajan asju. Kui see on trenn, siis ma söön riisiküpsised ja mul on neid tunniks treenimiseks piisavalt. Ja siis saan süüa rikkalikku hommikusööki, tavaliselt kella 11-ks. Aga hommikul – midagi väikest ainevahetuse käivitamiseks ja siis, kui isu ärkab, siis sööd.

Milliseid toiduaineid teil alati külmkapis on?

Vorstid – lapsed armastavad neid. Meil on alati mingi supp, munad, alati on värsked köögiviljad – pipar, tomat, kurk, õunad, alati on leib ja mõni maius. Lastele eelistatavalt ilma suhkruta – Mul on nad hüperaktiivsed ja suhkur annab neile ainult energiat. Seega, kui need on maiustused, siis mõned ilma suhkruta, sest neid on praegu palju.

Kas te võtate praegu vitamiine?>

Jah, muidugi, see on kohustuslik. Eriti meie riigis, kus keskkond on kohutav. See on ilmselt ainus põhjus, miks me abikaasaga ei saa siin igavesti elada. Ta on väga tundlik ja mina ka. Pärast Ameerikat harjusime aastaks Kiieviga. Mul oli iga päev peavalu, ma ei saanud piisavalt magada. Ja talvel sai sellest karu. Ma saan aru, et see on ökoloogia. Sellepärast on vitamiine vaja. Mul on isegi meeldetuletusi vitamiinide nimekirjadega. Mida ma regulaarselt võtan: vitamiin С ja Omega.

Ilu/sport

Kas on mingeid rituaale, mida teete iga päev? Võib-olla mõned hommikused?

Ma ei pese juukseid iga päev, vaid  ülepäeviti. Ma ei tee kunagi ühtegi maski, pean lihtsalt näo pesema. Pesen nägu seebiga ja määrin kreemiga. See on kõik.

Kas teil on jäänud modelleerimisharjumusi?

Sotsiaalne ja armastus spordi vastu. Ma pole peaaegu kunagi figuuri pärast spordiga tegelenud, minu jaoks on see viis oma mõtteid korda seada. Valin jooksmise. See on minu meditatsiooniviis.

Mis on "Rubanoid" süsteem?

Nimi tuli eikusagilt. See on minu instagrami kasutajanimi. "Rubanoid" Mind kutsuti, sest seal on humanoid ja ma olen Ruban, ja nii selgus "Rubanoid".

"Rubanoidi" süsteem; tekkis tänu kolmele sõbrannale (Alena Masyutkina, Marusya Koval ja mina). Kolm sõbrannat, ärge valage vett, saame iga päev kokku, joome kohvi, lobiseme. Ühel päeval ütlen: “Oleme iga päev koos, teeme vähemalt koos sporti? Hommikul saame kokku ja teeme trenni, raputame kõhulihaseid».

Esimest korda kogunesime lähedal asuvale lagendikele Cafe Select ja raputas ajakirjandust. See polnud isegi mitte raiesmik, vaid lillepeenar. Põnev vaatemäng. Mu abikaasa filmis meid kaamerasse, naeris ja ähvardas selle kõik pikaks ajaks sotsiaalvõrgustikku postitada.

Üldiselt vaatasin seda kõike. ja ütles: "Jama, las ma teen trenni nii, nagu ma tavaliselt treenin." Ja hakkasime treenima. Siis kirjutasin kunagi ühe foto alla: “Valmistume suveks, Rubanoidi süsteemi järgi” ja nii see läks.

Tanya, sa oled õnnelik inimene?

Vaata mind. Muidugi!

Sisu
  • Karjäär/motivatsioon
  • Здоровье/питание
  • Ilu/sport
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.