Facebook Pixel

Kõige pidulikum WonderBrunch koos Biotusega

Kõige pidulikum WonderBrunch koos Biotusega

Kõige pidulikum WonderBrunch on koht, kus iga naine mõistab, kuidas on vaja olla ilus, hoolitsetud, hea ema, ja isegi edukas karjääris.

 

On tore teada, et rohkem inimesi mõistab : ilu ilma terviseta on võimatu. Seetõttu ei rääkinud me ainult tervise tähtsusest, vaid jätsime teile WonderBoxi ka väikesed kingitused: vitamiinid ja toidulisandid, mis sobivad ideaalselt keha terve ja kaunina hoidmiseks.  Päeva jooksul räägiti meie tsoonis palju sellest, kuidas valida organismile tõhusat tuge, millised vitamiinid oleksid antud olukorras sobivamad. Ja teate, mõnikord tundus meile, et päevast ei piisa. Ja nii see juhtuski :)

 

Me tõesti meeldis sellest üritusest osa saada ning jagada tervise ja ilu saladusi. Aitäh korraldajatele, osalejatele meeleolu, vestluste, naeratuste ja selle laupäevase parima seltskonna eest. Vaata väikest fotoreportaaži üritusest.


Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.