Facebook Pixel

Spirulina on kõigi kehale vajalike vitamiinide ja mineraalainete allikas.

Spirulina on kõigi kehale vajalike vitamiinide ja mineraalainete allikas.

Mikrovetikas Spirulina sisaldab peaaegu kõiki teadusele teadaolevaid toitaineid. Seal on valke, rasvu, mineraalaineid, süsivesikuid, mikroelemente ja vitamiine.

Spirulina – see on ainulaadne vitamiinide ja mineraalide kompleks. Võttes seda imevetikat, saate kätte hetkel vajaliku toitainete koguse. Samuti on oluline tähele panna, et kõik spirulinas sisalduvad ained on looduslikku päritolu ja nende mõju inimorganismile on võimalikult kasulik.

Vetikad sisaldavad ka aineid, mida lihtsalt ei saa kunstlikult sünteesida, seega see on tõeline väärtuslike elementide ladu, mis aitab teil end paremini tunda ja hea välja näha.

Kas on elemente, mida spirulina ei sisalda? Jah, ja seda asjaolu tuleks arvesse võtta teie jaoks sobivaima vitamiini-mineraalide kompleksi moodustamisel. Spirulina ei sisalda D- ja C-vitamiini ning on ka väga madala joodisisaldusega.

Biotuse veebipoest leiad suur valik spirulinat.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.