Facebook Pixel

Miks peaks laps kalaõli võtma?

Miks peaks laps kalaõli võtma?

Laste kalaõli on ette nähtud D-vitamiini puuduse kompenseerimiseks, mis tavaliselt tekib inimese nahas päikesevalguse mõjul.

Tsivilisatsiooni areng on viinud selleni, et enamik aeg, mille inimene veedab mitte värskes õhus otsese päikesevalguse all, vaid siseruumides. Selline päikese käes viibimise puudumine põhjustas lastel rahhiidi teket ja seetõttu muutus kalaõli, aga ka D-vitamiini sisaldavate vitamiinikomplekside tarbimine rasedatele ja lastele kohustuslikuks.

D-vitamiin on sisaldub mõnes toidus, kahjuks on selliseid tooteid väga vähe, mistõttu on raske seda toidust piisavalt kätte saada. Kalaõli sisaldab seda olulist vitamiini väga suures koguses ja seetõttu kirjutatakse seda kõige sagedamini välja selle puuduse korral.

Seega, et tervena kasvada ja normaalselt areneda, peavad lapsed sagedamini õues viibima ja võtma laste kalaõli, seejärel luukoega probleeme ei teki !

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.