Facebook Pixel

Pycnogenol on võimas antioksüdant

Pycnogenol on võimas antioksüdant

Pycnogenol – see on tõhus vahend veresoonte haiguste raviks. See on ka üks võimsamaid antioksüdante, mis neutraliseerib vabu radikaale (ja need on paljude haiguste peamine põhjus).

Uuringud on näidanud püknogenooli efektiivsust veenilaiendite korral. Ravim aitab tugevdada veene, taastada elastsust.

Püknogenooli kasutatakse võitluses vesitõve vastu, see tugevdab veresooni, vähendades samal ajal turset. See ravimi omadus on kasulik kõrge vererõhu ja spordivigastuste korral.

Lisaks sellele, et ravimit kasutatakse laialdaselt võitluses veresoonkonnahaigustega, kasutatakse seda ka silmahaiguste, artriidi ja verejooksu raviks.

Internetist -Biotuse poest leiate suure valiku Pyknogenoli alates maailma juhtivad tootjad. Lai valik, atraktiivsed hinnad, tarnevõimalus kogu Ukrainas – kõik selleks, et meilt ostmine oleks kasumlik ja nauditav. 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.