Facebook Pixel

Solgari liigeste tervise revolutsioon

Solgari liigeste tervise revolutsioon

Ettevõte Solgar tutvustas uut toodet  liigeste tervise valdkonnas – Solgar  number  7. Solgari number 7 –  see on glükoosamiinile järgnev uue põlvkonna toidulisandid, mis parandavad liigeste liikuvust, paindlikkust ja laiendavad tundlike või kahjustatud liigeste võimaluste valikut.

See revolutsiooniline arendus ühendab endas bioloogiliselt aktiivsed ained. toitained , mis toimivad sünergistlikult, et kõrvaldada juhuslikud häired liigeste sidekudede töös ja ületada stressi aktiivsel füüsilisel pingutusel. Et niigi nõrk liiges ei läheks sportimise ajal hävima. See võimaldab inimestel, kes kuulliigeste tõttu kehalist aktiivsust ei saa, siiski veidi liikuma hakata ja elu rohkem nautida. Solgar hoolib oma klientidest ja nende emotsionaalsest  füüsilisest tervisest, töötades välja uusi tooteid, et parandada elukvaliteeti.

Tänu Solgar number 7 Võite naasta oma tavapärased tegevused: jookse laste ja lastelastega pargis….. ja isegi jooksurajale tagasi.  Tunne erinevust! Näete oma liigeste paranemist 7 päeva pärast!

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.