Facebook Pixel

Derma E – miks see kosmeetika?

Derma E – miks see kosmeetika?

Derma E asutasid 1984. aastal David Stern ja dr Linda Miles eesmärgiga pakkuda keskkonnasõbralikku – sihipärane ja tõhusaim kosmeetika kõikidele erinevate probleemidega nahatüüpidele. See moto on ettevõtte jaoks tänaseni põhiline: toota keskkonnasõbralikku ja tõhusat kosmeetikat näole ja kehale, muuta naine atraktiivseks ja enesekindlaks!

Ettevõte Derma E pakub üle 90 ainulaadse näo-, keha- ja kätehooldustoote. Vitamiinide ja antioksüdantidega rikastatud ravikosmeetika mitmesuguste nahaprobleemide lahendamiseks.  Iga komponendi kujundas isiklikult dr Linda Miles ja see on toodetud ettevõttes, mis on endiselt perekonna omanduses. Ettevõte asub USA-s Lõuna-Californias.

Dr. Linda Miles,  usub pikaealisuse antioksüdantide teooriasse. Ta on välja töötanud kosmeetikatoodete sarja, mis hoiab ära oksüdatiivse stressi & nbsp; ja vanusega seotud nahakahjustused. Tooted näonahk disainitud kasutades  tugevaid antioksüdante nagu astaksantiin, püknogenool, Esther C ja   E-vitamiin.  Derma E kasutab vitamiine ja taimseid aineid, et lahendada mitmesuguseid nahaprobleeme, nagu pigmentatsioon, vanuselaigud, armid, akne.

Derma E on kirglik tervisliku eluviisi toetaja, kes püüdleb tervisliku eluviisi poole. nahk, tervislik keskkond  keskkond ja tervislik maailm!

Kasutades Derma E kosmeetikat, niisutate oma nahka ilma parabeene, ftalaate, GMO-sid, gluteeni, naatriumi, laurisulfaati, vaseliini, mineraalõlisid ja värvaineid kasutamata .

Kõik tooted on 100% taimetoitlased ja neid pole kunagi loomade peal testitud.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.