Facebook Pixel

Kurgivee retseptid

Kurgivee retseptid

Kurgivee retseptid

Kurgivesi sidruni ja piparmündiga

Kurk ja sidrun sobivad hästi kokku ning piparmünt annab sellesse retsepti värskendava hõngu. Sidrunid on rikkalik C-vitamiini allikas, mis on immuunsuse jaoks nii oluline. Münt sisaldab lisaks C-vitamiinile ka kaltsiumi ja magneesiumi. Pärast kurgivee joomist järelejäänud piparmündi võib lisada ka supile või viljalihaga mahlale (smozzie). See on suurepärane kiudainete allikas.

Kugivesi lõhnavate ürtidega

Ürdid mitte ainult ei anna uut maitset, vaid rikastavad vett ka tohutu hulga kasulike ainetega. Rosmariin on rikas rauda, kaltsiumi ja kaaliumi poolest, samas kui tüümiani ja piparmündi sisaldus on rikas. C-vitamiin. Katsetada võib ka teiste ürtidega, kuid me ei soovita korraga lisada rohkem kui kolme sorti ürte.

Kevadine retsept. Kurgivesi maasikatega.

Maasika maitse teeb tuju heaks ja rikastab vett antioksüdantidega. Soovitame lisada ka sidrunit ja ürtidest – piparmünt või basiilik. Täiuslik kesvamärjuke on valmis!

Basiilikuga kurgivesi

Basiilik on rikas A-vitamiini poolest, mis inimorganismis muutub beetakaroteeniks – tugev antioksüdant.

Kurgivesi puuviljadega

Kurgivees olevad puuviljad aitavad kiiremini taastada veetasakaalu organismis. Mustikad, maasikad ja kurgid – suurepärane maitsete kombinatsioon ning vitamiinide ja mineraalide meri.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.