Facebook Pixel

Kurgivesi kehakaalu langetamiseks

Kurgivesi kehakaalu langetamiseks

Kurgivee eelised

Kurgivesi – jook, mida proovida, kui soovite oma keha tõeliselt rehüdreerida. See mitte ainult ei kustuta suurepäraselt teie janu, vaid parandab ka teie heaolu ja välimust.

Niisiis, 8 kurgivee eelist:

  1. Taastab veetasakaalu.Seega parandab keha termoregulatsiooni, soodustab verevoolu ning kiirendab ka toksiinide väljutamise protsessi. Kõik kehasüsteemid töötavad tõhusamalt, kui nad saavad piisavalt vett. Parimate tulemuste saamiseks kasutage ainult puhastatud või allikavett.
  2. Toimib lisaressursina vitamiinid ja mineraalid. Tavaline vesi on meile väga oluline, kuid see ei ole iseenesest vitamiinide ja mineraalainete allikas. Kurgivesi sisaldab suures koguses toitaineid, mistõttu on see oluline toidulisand.  Mõned kurgivee valmistamise retseptid sisaldavad ka puuviljade lisamist, mis rikastavad vett looduslike antioksüdantidega. Erinevalt sünteetilistest lisanditest imenduvad kurgivees sisalduvad vitamiinid ja mineraalained palju paremini, kuna need pärinevad täisväärtuslikust toidust.
  3. 3.    ;     Stabiliseerib vererõhku. Kurk sisaldab kaaliumi (4% päevasest vajadusest). See mineraal mängib võtmerolli rõhu stabiliseerimise protsessis. Ja need ei sisalda üldse naatriumi, mille liig aitab kaasa selle suurenemisele. Vähendab söögiisu.Kui tunned nälga ja pole veel aeg süüa, aitab näljatunnet kustutada klaas kurgivett. Meie närvisüsteem kasutab sama signaali nii nälja kui janu puhul. Kui tunned, et oled näljane, joo klaas kurgivett. Näljatunne on möödas – see tähendab, et sa tahtsid lihtsalt juua. See aitab teil parandada toitumist ja ainevahetust.
  4. 5.       Jätab naha pehmemaks. Õigesti niisutatuna muutub nahk pehmemaks ja siidisemaks. Kurk sisaldab räni, mis vastutab naha elastsuse eest. Peale kurgivee valmistamist alles jäänud kurke võid kasutada ka välise vahendina nahapõletike (akne, ärritus) leevendamiseks.
  5. 6 .       Tugevdab lihaskudet.Räni, millest juba juttu oli, on lisaks nahale oluline ka lihaste tugevdamiseks. Klaas kurgivett päevas – ja võite olla kindel, et teie lihased saavad kõik vajalikud toitained.
  6. 7.      ;  Aitab puhastada keha. Kurgivesi sisaldab antioksüdante, mis hävitavad vabu radikaale ning aitavad väljutada toksiine ja toksiine.
  7. 8.        Vähktõve ennetamine. Tänu antioksüdantsetele omadustele ja toitainetele aitab kurgivesi tervislike eluviiside säilitamisel ennetada vähi teket.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.