Facebook Pixel

Kapslid lastele "Goldfish Solgar"

Kapslid lastele "Goldfish Solgar"

«Zoloti  kala Solgar» – dzherelo polüküllastumata rasvhapped perekonnast oomega 3 (oluline dokosaheksaeen), mis on tervisliku toitumise kõige olulisem komponent.

Dokosaheksaeenhape (DGK) – pea rasvhapete laos fosfolipiidid ajus, yakі є budіvelnymi plokid klitiini membraane. Peaaju koosneb ligikaudu 60% rasvast, millest 25% moodustab DHA. Piisava koguse oomega 3 rasvhapete (DHA) korral toimivad ajurakud kõige tõhusamalt.  On kinnitatud, et dokosaheksaeenhappe ebapiisav tarbimine võib põhjustada hüperaktiivsust, vere kontsentratsiooni langust. Optimaalne suurus  rasvhapped ajus dopomagaє & nbsp; säästa rahulik, vähendada ärevust, nevgamovnist, emotsionaalset und ja draamat lastel. Samuti aitab täiendav DHA tarbimine suurendada roosilist särtsu, austuse kontsentratsiooni, parandada mälu, muuhulgas sõnade mälu. «Zoloti Rybki Solgar» - närimiskapslid kala kujul. Kõrgelt puhastatud stabiilne DHA ekstraheeriti tuunikala külmekstraktsiooni teel. «Kuldkala Solgar» Võib saada mõnu, ei maksa kätte tsukra, & nbsp; sool, tärklis, pärm, gluteen, piimakomponendid või mis tahes sünteetilised lisandid. Lagritsaprismak on rahunookile ohutu, lisades emailhammastele ohutut ksülitust. «Kuldkala Solgar» ärge jätke suust ilma ribi suus.

Soovitused ummistuse korral: võtta 2 kapslit päevas lastele alates 4. eluaastast.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.