Facebook Pixel

Toidutalumatus ja toiduallergia. Kuidas ennetada? Ensüümid, nende liigid ja funktsioonid organismis

Toidutalumatus ja toiduallergia. Kuidas ennetada? Ensüümid, nende liigid ja funktsioonid organismis

  1. Seedetrakti normaliseerimine – Seda selleks, et anda kehale õige kogus ensüüme, laktobatsille, mis on vajalikud õigeks seedimiseks. Mõned ütlevad: "Ma ei saa liha süüa. See on minu jaoks liiga raske. Põhjus ei ole konkreetse toote raskusaste, vaid selle seedimiseks vajaliku ensümaatilise aluse puudumine. Soole mikrofloorat tuleb üles ehitada õigesti ja järk-järgult ning mitte kasutada erakorralisi meetmeid, näiteks praegu reklaamitud Creon, Mezim ja muud ravimid. See pole eriti hea, sest keha muutub laisaks ja lõpetab ainete tootmise ise.

  2. Allergilised reaktsioonid hooajaliste marjade ja puuviljade suhtes on praegu tavalised. Te ei tohiks oodata tüsistusi, vaid soovitav on sümptomid kohe eemaldada, kasutada taimseid absorbente. Ja tulevikus proovige vältida selliseid reaktsioone põhjustavaid tooteid. Ja proovige järk-järgult eemaldada algpõhjused, võttes immuunravimeid, nüüd laialdaselt saadaval olevaid meditsiinilisi toidulisandeid, mis aitavad teie võitluses ka.

  3. Toiduallergia põhjustab tavaliselt nahareaktsioone, toidutalumatus aga oksendamist või sagedast väljaheidet. Kuid sellised keha reaktsioonid ei tähenda, et te ei saa nüüd kunagi teatud tooteid kasutada. Kõike saab normaliseerida spetsiaalse puhastuse, laktobatsillide võtmise, mao ja soolte mikrofloora normaliseerimisega. Neid meetmeid tuleb võtta kombineeritult ja arsti järelevalve all.  

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.