Facebook Pixel

sügise vitamiinid

sügise vitamiinid

Isegi kui meie igapäevane toit on rikas juur- ja puuviljade poolest, tuleks külmade päevade saabudes seda täiendada vitamiinipreparaatidega.
SÜGISVIITAMIINID
Sügis ja talv on meie immuunsusele tõeline proovikivi. Elame ülekuumenenud korterites, sõidame ühistranspordiga, mis on lihtsalt baktereid ja viirusi täis. Peame suurendama vitamiinide annust. Selleks ostame apteekidest ja veebipoodidest saadavaid immuunsuse vitamiine.
Vitamiinid on elutähtsad ühendid, mis osalevad ainevahetuses, mõjutavad meie kardiovaskulaarsüsteemi, närvi-, endokriin- ja immuunsüsteemi. Inimorganism ei suuda neid ise toota, mistõttu on vaja vitamiine võtta koos toiduga või sünteetiliste preparaatidena.
Kevadel ja suvel ei nõua nende komponentide rikka dieedi valimine meilt erilist pingutust - värsked puuviljad, juurviljad ja ürdid on praktiliselt käeulatuses, kutsuvad turgudelt lõhna, värvi ja madala hinnaga. Sügisel sööme tegelikult ainult ploome ja õunu, talvel juur- ja puuvilju, külmutatud ja töödeldud moosiks, moosiks ja mahladeks. Sellest aga ei piisa alati meie vähese vastupanuvõime tugevdamiseks. Seetõttu on soovitav kasutada spetsiaalselt loodud vitamiinipreparaate.
Vitamiinipuuduse korral on eriti ohustatud inimesed, kes töötavad intensiivselt füüsiliselt või vaimselt, rasedad ja imetavad emad, samuti menopausi ajal. Riskirühma kuuluvad ka lapsed, puberteedieas noorukid, vanurid. Kõigile nendele rühmadele on oma spetsiifilistele vajadustele vastavad vitamiinipreparaadid.
Lapsed peaksid ostma tavaliste maiustuste asemel vitamiinikompvekke, mis on maitsvaks vajalike ainete allikaks.
Iluvitamiinid
Talv ilmastikutingimused ei soosi kauni välimuse säilitamist. Päikesest ilma jäänud nahk muutub halliks, härmatisemaks ja tuuleks, lisaks on see ärritunud ja aitab kaasa kuivamisele. Samuti ei näe küüned talvel paremad välja. Piisava vitamiinipuuduse tõttu võivad need muutuda rabedaks ja rabedaks. Ja mütsi alla peidetud juuksed muutuvad tuhmiks, murduvad ja kaotavad elujõu.
Sellistes olukordades ei pruugi ainult kosmeetikatoodetega hooldusest piisata, nende mõju tasub tugevdada seestpoolt. Selleks peate võtma nahavitamiine, vitamiinid juustele ja küüntele taastumiseks. Enamik preparaate sisaldab looduslikke korte ja nõgese ekstrakte.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.