Facebook Pixel

Milliseid vitamiine võtta menopausi ajal

Milliseid vitamiine võtta menopausi ajal

Menopausi perioodi iseloomustavad sagedased kuumahood, meeleolu kõikumine ja isegi üldise tervise halvenemine. Kõik see on tingitud hormonaalsest tasakaalustamatusest. Püüdsime koostada ühtset toidulisandite nimekirja mis aitavad vabaneda menopausi sümptomitest. Siin on tulemus:

1

Black Cohosh (hundimarjad), juur

Ravib kuumahoogusid. Pole soovitatav, kui teil on probleeme maksaga.

2

Linaseemned

Vähendab öist higistamist. Hea ligniini allikas (biopolümeer, mis on kiudaine osa), mis on seotud hormoonide taseme tasakaalustamisega.

3

Kaltsium

Paljudel menopausis naistel on oht haigestuda osteoporoosi. See on tingitud hormoonide taseme langusest. Luude hõrenemise vältimiseks on vajalik täiendav kaltsiumi tarbimine.

4

D3-vitamiin

Oluline kaltsiumi paremaks imendumiseks

5

Punane ristik

Taimse östrogeeni allikas.

6

Wild Yam span>

Sisaldab looduslikke ühendeid, mis on koostiselt sarnased östrogeenile ja progesteroonile. Seda peetakse hormoonravi alternatiiviks.

7

ženšenn

Parandab meeleolu ja und.

8

Liht-naistepuna

Tuntud ravim depressiooni kergete vormide raviks. Aitab leevendada meeleolumuutusi menopausi ajal.

9

Dong quai

Kasutatakse loodete vähendamiseks. Enne kasutamist on parem konsulteerida arstiga.

10

Soja

Rikkalik naissuguhormoonide allikas

11

Lagrits

Stimuleerib endokriinsüsteemi

12

Kroompikolinaat

Vastutab suhkru ainevahetuse eest organismis. Menopausi ajal võib hormonaalse tasakaalutuse tõttu esineda veresuhkru taseme järske kõikumisi, mis võivad viia diabeedi tekkeni. See kehtib eriti ülekaaluliste naiste kohta.

 

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.