Facebook Pixel

Miks on parem osta Solgari hüaluroonhapet?

Miks on parem osta Solgari hüaluroonhapet?

Hüaluroonhapet leidub suures kontsentratsioonis side- ja epiteeli kudedes, samuti silmamuna kudedes. Farmaatsiatööstuses ekstraheeritakse hüaluroonhapet kukeharjast või toodetakse kunstlikult laboris.

 Hüaluroonhapet kasutatakse liigesehaiguste nagu osteoartriidi korral; oftalmoloogias – katarakti ja sarvkesta siirdamise operatsioonide ajal; plastilises kirurgias – huuletäiteaine; haavade, põletuste, haavandite paranemiseks; naha niisutamiseks.

Solgar hüaluroonhape ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke värvaineid, gluteeni, kaseiini, sojat. Erineb teiste kaubamärkide sarnaste toodetega võrreldes kvaliteedi ja tõhusama toimega (hinnang 4,5 5-pallisel skaalal). 5 aasta jooksul läbi viidud küsitluste kohaselt on Solgari hüaluroonhapet kasutavate inimeste tervis ja välimus oluliselt paranenud.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.