Facebook Pixel

Millised vitamiinid aitavad allergiatest lahti saada?

Millised vitamiinid aitavad allergiatest lahti saada?

Allergiad võivad olla pärilikud. Seega on selle haiguse all kannatavatel vanematel oht selle oma lapsele edasi anda. Kuid samal ajal on arstid tõestanud, et vanema ja lapse ülitundlikkuse kokkulangevus on ebatõenäoline.

Haigust võivad põhjustada ka järgmised tegurid:

 

  • hügieeni mõjutamise teooria – selle esitas David Strachan aastal 1989. Ta väitis, et hügieen võimaldaks vältida keha kokkupuudet antigeenidega. See omakorda aitab hoida immuunsüsteemi erksana ja aitab sellel vastu seista antigeenide kehasse sisenemisel.

  • keemiatooted – tänapäeval sisaldavad paljud tooted keemilisi komponente, mis toimivad allergeenidena ja loovad soodsa keskkonna allergilise reaktsiooni tekkeks.

 

Allergia sümptomid tulenevad keha ülitundlikkusest ja immuunvastuse rikkumisest. See võib olla valu silmades, sügelus, turse, lööbed jne. Kõik ilmingud on väga individuaalsed.

 

Sümptomite leevendamiseks allergiate korral tuleks tähelepanu pöörata vitamiinidele ja mineraalainetele. Need on allergiliste reaktsioonide vastases võitluses vajalikud antihistamiinikumid ega kahjusta (isegi lapseootel emadele).

 

Kui olete allergiline, peaksite esmalt tähelepanu pöörama immuunsusele. Selle haiguse sümptomite leevendamiseks tasub seda tugevdada. kvertsetiin ja bromelaiin – stimuleerivad immuunrakkude tegevust, samuti võõrutusensüümide tootmist. See vabastab keha kantserogeenidest ja eemaldab need kehast.

Samuti saate aidata kaitsta oma immuunsust probiootikumid on sõbralikud bakterid, mis mõjutavad positiivselt immuunsüsteemi ja kaitsevad soolestiku tööd. Meie kehasse sattudes on probiootikumidel immunomoduleeriv ja infektsioonivastane toime, mis aitab meie keha kaitsta.

Nagu eespool kirjutasime, võivad allergeenid olla seened, ravimid, kemikaalid, ained, mis meie dieedis põhjustavad allergilisi reaktsioone ja mõjutavad sageli hingamisteid. Atsetüültsüsteiin osaleb hingamisteede ravis ja omab põletikuvastast toimet.

 

Enam kui 20% kogu elanikkonnast on laktoosi sisaldavate toitude suhtes allergilised. Kuid seedimise ja selle nõuetekohase toimimise parandamiseks on väga oluline võtta selline ensüüm nagu laktaas. See on peensoole peamine ensüüm, mis muudab piimasuhkru (laktoosi) glükoosiks. See omakorda aitab vabaneda allergilisest reaktsioonist laktoosile ja parandada seedimisprotsessi.

 

Homöopaatilistel ravimitel on samuti oluline roll allergiate kõrvaldamisel. Nad mitte ainult ei kõrvalda soovimatut reaktsiooni, vaid vähendavad ka organismi tundlikkust allergeenide suhtes ja samal ajal ei kahjusta immuunsüsteemi. Need ravimid aitavad vabaneda allergia põhjusest ega vähenda selle sümptomeid. Selle ravimiga ravi on soovitatav mitte ainult täiskasvanutele, vaid ka lastele. Homöopaatilise ravimiga ravi võib kesta kuni 6 kuud, kuid juba esimestest kasutuspäevadest tunnete leevendust.

 

Allergiaprobleemi lahendamiseks , vajate õigeaegset ja pädevat lähenemist ravile. Igaühel võivad selle probleemi ilmingud ja põhjused olla erinevad, seega peaks ravimeetod olema eranditult individuaalne.  

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.