Facebook Pixel

Kuidas kaitsta nahka külma ja tuule eest?

Kuidas kaitsta nahka külma ja tuule eest?

Talve saabudes tunneme koos sellega külmi ja tuulisi päevi. See on aeg kontrollida nahahoolduse seisukorda ja korvata kosmeetika puudused. Nahahooldus on seotud hooajaliste muutustega. Vähemalt peaks see nii olema, et pakkuda nahale usaldusväärset kaitset sademete eest.
Ühe ja sama niisutaja kasutamine aastaringselt ei vasta teie naha ootustele, kuna need muutuvad kogu aeg – olenevalt aastaajast välistegurite mõju, toitumine, tervislik seisund, enesetunne – päevast päeva, peaaegu minutist minutini, olenevalt päevasest tsüklist. Aastaringselt sama kreemi kasutamine võib ühel hetkel probleeme tekitada. Talvel kasutatav liiga kerge niisutaja võib põhjustada külmumist ja nahaärritust, liiga õline – suvel liigne stress nahale. Niisiis, kuidas hoolitsete oma sügis- ja talvise nahahoolduse eest, et see saaks õige hoolduse ja kaitse? Allpool on mõned näpunäited.
Milliste probleemidega me sel aastaajal kõige sagedamini kokku puutume?
naha ülitundlikkus – sage punetus, kuumatunne näol;
naha pingeseisund ja kuivus, sageli märgatav ketendus, mis ei puuduta ainult nägu, vaid ka kogu keha, ka käsi ja huuli;
>erüteemile iseloomulik kapillaaride suurenenud haprus;
rasuerituse suurenemine;
põletikulised kalduvused – mädase akne sagedasem teke.
Eriti praegusel aastaajal ei tohiks unustada ka vitamiine.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.