Facebook Pixel

Glütsiin. Miks seda lastele antakse?

Glütsiin. Miks seda lastele antakse?

Glütsiin – see on aminohape, mida leidub paljudes toiduainetes. Ravimil ei ole kõrvaltoimeid ja see on ohutu, seetõttu on see ette nähtud isegi alla üheaastastele lastele. Millal on glütsiin välja kirjutatud? Alla 3-aastastele lastele määratakse see ravim, kui laps on ärevuses, ei maga hästi. Suurematel lastel aitab see aine paremini keskenduda, parandab koolitulemusi, samuti toetab see lapse organismi jõudlust. Esimene ehk ettevalmistusklass – see on tõsine katsumus närvisüsteemile ning lisaks kõikidele koormustele ja hirmudele on lapsel sageli raske õppida õppima: sihikindlus, pikaajaline keskendumine, vastuvõtlikkus infole. Kui laps ise ei tule hästi toime (seda märgivad tavaliselt nii õpetajad kui ka vanemad), võib arst välja kirjutada glütsiini.

Glütsiin – see on absoluutselt ohutu ravim, mis ei akumuleeru kehas ja hakkab toimima kohe pärast manustamist. See eritub kiiresti ja mõjub ainult positiivselt laste närvisüsteemile, ei saa karta selliseid negatiivseid kõrvalmõjusid nagu pärssimine või unisus – glütsiinil seda lihtsalt pole.

Saate tellida glütsiini koos kohaletoimetamisega igasse Ukraina linna .

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.