Facebook Pixel

Karnitiin on kahjutu rasvapõletaja

Karnitiin on kahjutu rasvapõletaja

Karnitiin suunatakse alati sinna, kus seda parasjagu kõige rohkem vaja on, näiteks füüsilise koormuse ajal – lihastesse. Täiendav karnitiini tarbimine soodustab rasvade lagunemist, mida kasutavad aktiivselt sportlased ja need, kes soovivad kiirendada kehakaalu langetamise protsessi. Karnitiiniga komplekside populaarsust on lihtne seletada, see on absoluutselt kahjutu aine, ilma kõrvalmõjudeta.

Karnitiini hakkab inimene tootma juba enne tema sündi. Levokaritiin siseneb munarakku koos spermaga ja aktiveerib loote geneetilise võime seda ainet iseseisvalt toota, mis on vajalik loote edasiseks kasvuks. Ja siis kasutatakse seda aju- ja seljaaju, aga ka närvisüsteemi moodustumise protsessis.

Karnitiini leidub paljudes toodetes, kuid kuumtöötlemisel läheb aine "kaotsi". Seetõttu võetakse vajaduse korral selle aine sisalduse suurendamiseks kehas seda tablettide või kapslite kujul. Karnitiini saate osta mis tahes mugavas vormis, Biotuse veebipoe juhid aitavad teid valik.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.