Facebook Pixel

Vitamiin B12. Kuidas defitsiit avaldub?

Vitamiin B12. Kuidas defitsiit avaldub?

Vitamiinidel on inimorganismis nii oluline roll, et vale toitumine, pidev stress ja saastunud keskkond, mis ei võimalda vajalikku vitamiinikomplekti hankida, toovad kaasa tõsiseid tagajärgi ja väga häirivaid sümptomeid.

B12-vitamiini puudus mõjutab vererakkude küpsemist, inimese eelsoodumust infarkti ja insuldi tekkeks, isegi emotsionaalset seisundit. Selle vitamiini puudus põhjustab neuroloogilisi häireid, selle vaeguse sümptomid on sarnased hulgiskleroosi ilmingutega.

B12-vitamiini puudust on lihtne segi ajada vanaduse sümptomitega: kohin kõrvades, mälu kahjustus, depressioon, südamevalu. Nii et enne diagnoosi panemist – "vanas eas" enda või oma lähedaste jaoks peaksite läbima uuringu ja toetama keha vitamiinide kompleksidega, võib-olla kõik närviprobleemid, väsimus, mälu jne. – need on märgid B12-vitamiini puudusest, mida on üsna lihtne täita. '>Spetsiaalsed vitamiinikompleksid võivad aidata vitamiini B 12 vaeguse probleemi, kuid vajaliku annuse saab määrata alles arst pärast uuringut. sobib teile (võttes arvesse sugu, vanust, kaalu jne).

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.