Facebook Pixel

Foolhape juuste probleemide korral

Foolhape juuste probleemide korral

Kellele meeldivad tuhmid ja karedad juuksed? Kui teie juuksed on nõrgenenud ja langevad rohkem välja  – see peaks muret tekitama. Juuste välimus, tihedus, läige ja pehmus on inimese tervise peamised välisnäitajad.

Probleemid juustega võivad viidata foolhappe toidulisandite võtmise vajadusele. Kahjuks ei sisalda kõik valmis vitamiinikompleksid seda olulist ainet, mistõttu tuleb oma hooajaline vitamiinikomplekt koostada koos spetsialistiga.

Mida saab teha foolhappe võtmisega? Pärast ravimikuuri joomist märkate juuste kasvu märgatavat kiirenemist, juuste väljalangemise lakkamist, juuksekarvade paranemist (isegi visuaalselt näevad juuksed paremad välja).

Oma keha eest hoolitsemine nõuab tähelepanu. iseendale. Märka väliseid muutusi, kuula oma soove ja vastumeelsust, sest liiga sageli omistame väsimuse laiskusele, välimuse halvenemisele – vanuse järgi jne. Ennetavad meetmed on alati tõhusamad ja mis veelgi olulisem, odavamad kui võitlus haiguste ja nende tagajärgedega. 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.