Facebook Pixel

Õunaäädikas. Ole noor ja terve

Õunaäädikas. Ole noor ja terve

Õunasiidri äädikas – see on suurepärane desinfitseeriv, tervendav, puhastav ja toniseeriv aine. See sisaldab vitamiine C, E, F, B1, B2, B6, P, samuti kaaliumi, beetakaroteeni, kaltsiumi, boori, magneesiumi, fosforit ja väävlit.

Õunasiidri äädikat saate osta nii toores vedelal kujul kui ka tablettidena. Kas teadsite, et lihtne hõõrumine on tõhus putukahammustuste ja erinevate nahapõletike korral? Ja toote kasutamine pehme, õrna koorijana vabaneb vanuselaikudest ja kortsudest. Maagiline looduslik vahend kasutamiseks igas vanuses.

Kas soovite hallatavaid, läikivaid ja siidiseid juukseid? Juuste lihtne loputamine pärast õunaäädikaga pesemist aitab teid.

Kui teil ei ole probleeme naha ja juustega,  või võitlete nendega muul viisil, siis võib siidriäädikas teid huvitada kui abinõu:

  • alandab vererõhku,
  • tugevdab luid,
  • aitab võidelda ülekaaluga,
  • puhastab arteritest kolesterooli,
  • tõstab immuunsust.

Õunaäädikat saab juba täna tellida! Alustage selle imelise loodusliku vahendi kasutamist oma nooruse, ilu ja tervise jaoks.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.