Facebook Pixel

Vitamiinide ametliku elukoha sünnipäev - Biotus: ettevõtte edulugu

Vitamiinide ametliku elukoha sünnipäev - Biotus: ettevõtte edulugu

See nädal on meie jaoks eriti oluline, sest täpselt 3 aastat tagasi pöördus ettevõtte asutaja Olga Kozyuba oma abikaasa Dmitri Grekulovi poole, kellel oli tol ajal oma veebipood. ettepanek investeerida tema ettevõttesse. Millele sain kategoorilise „ei”. Vastutasuks pakkus Dmitri, et proovib oma veebisaidil äri alustada (see oli võrguseadmete veebipood), pani edu proovimiseks müüki purgid tablette.

 

Veel ülikoolis käies unistas Olga äritegemisest, nii et abikaasa ettepanek oli tema jaoks suurepärane algus. Päeval hoolitses Olga lapse eest, nii et öösel oli vaja saidile tooteid lisada.  .

Alusta oli raske, kuid kaks kuud hiljem helistas Dmitri ühel päeval ja ütles, et saidil on kaks vitamiinitellimust. See oli 2014. aastal ja asutajad mäletavad siiani, et esimene tellimus oli vitamiinid rasedatele ja kalaõli, siis tellis see klient korduvalt kaupa, aga juba Biotus poodi.

“Muide, nime idee ei kuulu sugugi mulle, vaid mu pojale ja abikaasale. Sellel pole romantilist alatooni. "Bio" tekkis kuidagi iseenesest ja on selge, miks sellised assotsiatsioonid tekkisid, kuid lõpp… püüdsime üles võtta midagi, mida me varem polnud kuulnud. Nii sai "Biotus", ütleb Olga.

 >

Nüüd on Biotus kuue juhtiva biolisandeid tootva Ameerika ettevõtte ametlik edasimüüja ja tervislike eluviiside tooteid ning aasta lõpuks plaanib ettevõte sõlmida lepingud veel neljaga. Meie ettevõte areneb dünaamiliselt ja nüüd leiate saidilt üle 25 tuhande toote enam kui 500 erinevalt kaubamärgilt maailmas. Kõik kaubad on Teile saadaval igal tellimuse esitamise päeval (või järgmisel päeval, kui tellimus on tehtud pärast kella 12:00) või tarneajaga 4-5 päeva.

 

Terve nädala jooksul tähistame meie Sünnipäev ja me ei jäta sind kingituseta. Seetõttu on terve nädala Biotuse veebilehel kõik tooted 10% allahindlusega. Ole ilus ja terve Biotusega!

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.