Facebook Pixel

Vitamiinid trahheiidi jaoks

Vitamiinid trahheiidi jaoks

Arstid on leidnud, et trahheiit võib tekkida erinevate kõrva-nina-kurguhaiguste korral (nohu, farüngiit, larüngiit). Samuti, nagu ka teised hingamisteede haigused, põhjustab trahheiit hingamisteid põletikku ja põhjustab kuiva köha. Köhahood ilmnevad sügavate hingetõmmete, nutmise, naermise ja õhutemperatuuri järsu muutusega. Selle haiguse sümptomiks on ka röga, mis on enamasti viskoosne ja limane ning kopsudest on raske väljuda. Enneaegse ravi korral muutub trahheiit limaskestade mädaseks hingamisteede haiguseks (äge vorm).

 

Selline hingetoru limaskesta äge põletikuline reaktsioon tekib viirus- ja bakteriaalsete infektsioonidega kokkupuutel. Sel juhul ilmneb põletikuline reaktsioon füüsikaliste (kuum / külm õhk või kuiv) või keemiliste tegurite mõjul. See toob kaasa hingetoru limaskesta turse ja, nagu juba eespool mainitud, muutub trahheiit mädaseks.

Põletus rinnus, hingamisraskused ja kähe hääl need on kõik ägeda trahheiidi sümptomid.

 

Esiteks on trahheiidi ravis vaja suunata kõik jõupingutused ülaltoodud tegurite kõrvaldamisele.

Nagu iga teine haigus, näitab ka trahheiit et organismi kaitsevõime on nõrgenenud ja vajab taastamist. Seetõttu tasub pöörduda vitamiinide poole, mis aitavad tõsta immuunsust, leevendavad spasme ning võidavad ka viiruseid ja mikroobe organismis.

 

Trahheiidi vitamiinid ja toidulisandid

 

Põhimõtteliselt on esimene ravim, mille arstid trahheiidi jaoks välja kirjutasid C-vitamiin. See vitamiin aitab taastada nõrgenenud immuunsust ja kiirendada seeläbi paranemisprotsessi.

 

Samuti tsinkkelaat, mis mitte ainult ei toeta immuunsüsteemi , ning soodustab ka tugeva köha tõttu kahjustatud kudede taastumist.

 

Samamoodi oluline lisand on beetakaroteen. See on hea antioksüdant ja soodustab limaskestade paranemist.

 

Kahjuks ei ole alati võimalik saada koos toiduga kõik vajalikud vitamiinid, valgud, rasvad ja süsivesikud. Haiguse ajal on olulisem kui kunagi varem, et kehal oleks kõik vajalikud elemendid kiireks taastumiseks. Sel juhul täiuslik Omega-3 rasvhapped , mis on antioksüdant ja kaitsevad hingamisteede rakke vabade radikaalide eest.  

 

Trahheiidi ravimid on väga head kombineerida inhalatsioonide, hõõrumise, soojendamise ja füsioterapeutiliste protseduuridega, kompressidega, aga ka ohtra aluselise joomisega. echinacea. See toimib üldtoonikuna ja sellel on viirusevastane toime.
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.