Facebook Pixel

Imeline mari - acai

Imeline mari - acai

Asai – antioksüdantide poolest rikkaim toit Maal. See on vanadusravim, mis on nüüdseks populaarne kogu maailmas.

Acai Marjamahl, mida kasutatakse laialdaselt kosmetoloogias, on see suurepärane niisutaja nahale ja juustele.

Acai õli on üsna haruldane, eriti marja enda looduslik seemneõli (ja mitte oliiviõli, millele on lisatud marjad). See on asendamatu kosmeetika- ja ravimtoode. Kodus marjad – Brasiilia, acai õli kasutatakse nahahaiguste raviks. Valmistan sellest maske, losjoneid ja erinevaid losjoneid.

Toiduvalmistamisel hindavad acai marju gurmaanid nende erilise maitse tõttu. Pealegi on selle marja välimuse kohta mitu arvamust: tuvidest ja murakatest punastest viinamarjadest šokolaadiga pähkliteni. See on tõeliselt maitsev lisand teie igapäevasele toidulauale.

Kuid siiski on acai peamine kasutusala (olgu see värske või kuivatatud, mahla vms kujul) – See on võitlus vanadusega. Naistele on see mari menopausi ajal asendamatu. Meestel soovitatakse seda toidulisandit kasutada prostatiidi ja impotentsuse ennetamiseks.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.