Facebook Pixel

Klorella on selline tervislik rohevetikas

Klorella on selline tervislik rohevetikas

Klorella – see vetikas, mida kasutades saate lihtsalt uskumatul hulgal kasulikke mikroelemente ja aineid. Võime öelda, et see suurepärane toode sisaldab peaaegu kogu perioodilisustabelit ja lisaks veel vitamiine: A, B1, B2, B6, C, K, PP, E, B, B 12 ja see pole veel kõik.

Teave. mõned kasutusvaldkonnad.

Klorella leevendab valu, alandab vererõhku, parandab immuunsust ja üldine heaolu. Raskmetallide saatmisel võib kasutada ka seda vetikat sisaldavate preparaatide võtmist. Soodustab haavade paranemist ja naha taastumist. Võib kasutada aneemia ja diabeedi vastu võitlemisel.

Kas see on tõesti ime? Klorellat võib võtta pulbri või kapsli kujul. Selle imelise vetika fännid jagavad Internetis maitsvate ja tervislike kokteilide retsepte. Siin on üks neist: 1 banaan + 200 g maasikaid + 1 klaas piima (milline piim – teie valikul) + 1 tl. klorella + 1 tl kallis. Vahusta kõik blenderis ning naudi maitset ja uskumatuid eeliseid.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.