Facebook Pixel

Türosiin võitluses depressiooni ja lisakilode vastu

Türosiin võitluses depressiooni ja lisakilode vastu

Türosiin – See on aminohape, mida toodab inimkeha. Selle puudumine põhjustab probleeme kilpnäärmega, madalat vererõhku ja kehatemperatuuri (pidevalt külmad käed ja jalad), depressiooni ja kroonilist väsimust, raskustunnet säärelihastes.

L-türosiinil on järgmised omadused: stressi leevendamine, depressioon, erutus- ja ärevustunne. Suudab tõsta tähelepanu, soodustab kiiremat jõu taastumist ka pärast kurnavaid treeninguid või emotsionaalselt raskeid sündmusi. Leevendab PMS-i sümptomeid. Ravimit kasutatakse mitmesuguste sõltuvuste raviks: kokaiin, narkootikumid, kofeiin.

Teine aspekt türosiini sisaldavate ravimite kasutamine – kaalukaotus. Aine vähendab söögiisu ja vähendab rasvamassi, parandab neerupealiste ja hüpofüüsi talitlust. See parandab meeleolu, mis on oluline dieediperioodidel, teavad seda kõik, vähemalt korra ülekaalulisusega hädas.

Kui tunned pidevat apaatsust ja uimasust, ükskõiksust kõige toimuva suhtes ja kroonilist väsimust – pöörduge oma arsti poole, peate võib-olla läbima türosiini kuuri.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.