Facebook Pixel

Mis on kohv kehakaalu langetamiseks ja milleks seda kasutatakse?

Mis on kohv kehakaalu langetamiseks ja milleks seda kasutatakse?

Salendav kohv – see on rohelise kohvi nimetus ehk mitte röstitud. See võib olla jahvatatud või teradena. Klorogeenhape – Just see peamine toimeaine vastutab rasvapõletuse eest. Klorogeenhappe lisafunktsioon – antioksüdant.

Salendav kohv sisaldab ka tanniine ja puriinalkaloide. See toode toniseerib, aitab migreeni korral, samuti stimuleerib vaimset ja füüsilist aktiivsust. Rohelisest kohvist valmistatakse jook, mis on suurepärane lisand dieedile ja treeningule. Kui järgite režiimi ja sööte õigesti, põletab roheline kohv rasvu, kiirendades kehakaalu langetamise protsessi.

Kellele on kaalulangetamise kohv vastunäidustatud?

Roheline kohv ei ole soovitatav rasedatele  ja rinnaga toitmise ajal. Samuti ei ole see kasulik inimestele, kes põevad diabeeti, südame-veresoonkonna haigusi ega ka rõhuga seotud probleeme. Sobib halvasti antidepressantide ja rahustitega. Enamik vastunäidustusi on seotud asjaoluga, et koostis sisaldab kofeiini.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.