Facebook Pixel

Vitamiinid noorele nahale

Vitamiinid noorele nahale

Ka noor nahk vajab tuge ja toitmist, kui oled 25-26-aastane, siis on aeg hakata enda eest hoolitsema ja lisada kreemidele või seerumitele nahale vitamiinide kompleksi.

A. vitamiinide kompleks nahale, kui me räägime noortest naistest ja meestest, & nbsp; peaks sisaldama vähemalt oomegahappeid, antioksüdante ja hüaluroonhapet. See on alus, mis võib olla täiesti piisav kuni 30-35 aastat. Selline komplekt neutraliseerib saastunud keskkonna kahjulikud mõjud, toetab naha loodusressursse ja aitab tagada ka "ohutusvaru". tulevikuks. Vitamiine ei juua jooksvalt, vaid kuuridena, tavaliselt 1-3 kuud, siis tuleb teha sama pika paus.

Kui sina või su kosmeetik lisad omale rohkem vitamiine ja mikroelemente see miinimumkomplekt, siis see noorus ja ilu ainult võidavad. Teid võib piirata ainult eelarve, mille olete nõus toidulisanditele ja vitamiinidele eraldama.

Nahale mõeldud vitamiinide komplekse pakuvad paljud tuntud tootjad. Vitamiinide kompleks sisaldab kõiki vajalikke vitamiinigruppe, aga ka mikroelemente, mida Sinu nahk tervise ja ilu jaoks vajab.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.