Facebook Pixel

Vitamiinid juustele ja kui neid vajate

Vitamiinid juustele ja kui neid vajate

Juuksed: nende tihedus, siidisus, kuulekus ja läige, samuti kõõma puudumine või olemasolu räägivad palju teie tervislikust seisundist ja vitamiinide puudumisest kehas – see on juuste kehva või ebapiisavalt hea seisundi peamine põhjus.

Kui te:

  • pidate dieeti (või nälgate),
  • ärge te õhku minna,
  • kogeda stressi (või taastuda mingist šokist),
  • elada  saastunud piirkond või linn, kus on halvad keskkonnatingimused, sealhulgas joomine või juuste pesemine "halb"; vesi,

 siis ei ole te tõenäoliselt oma juuste (nagu ka naha ja küünte) seisukorraga väga rahul.

Rahulolematus Teie juuste välimus kogeb enamik naisi ja mehi ning see on üks peamisi enesekahtluse probleeme. Ilusad juuksed – see on "hoolduse" näitaja ja tervist ning aidata endal alati hea välja näha, pole sugugi raske.

Professionaalsed vitamiinikompleksid juustele on saadaval igalt tuntud tootjalt. Kompleksid on disainitud nii, et need sobiksid enamikule ja lahendaksid enamiku juuste, küünte ja nahaga seotud probleeme.  Kompleksi aitab valida arst, nõu ja põhiteavet annavad e-poe või apteegi müüjad, kus plaanite ostma minna.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.