Facebook Pixel

Mida me teame kollageenist?

Mida me teame kollageenist?

MIDA ME TEAME KOLLAGEENI KOHTA?

Nüüd kuuleme üha rohkem kollageenist , eriti kosmeetikatoodete reklaamidest. Kuid siiani pole enamik meist aru saanud, mis see on, miks me seda vajame, kuidas seda kasutada ja mis kõige tähtsam – miks?

Natuke teooriat: kollageen on kõva, lahustumatu ja kiuline valk, see moodustab ühe kolmandik inimorganismis leiduvast valgust . Kollageen toimib meie kehas toetava ja sidekoe komponendina. Just tema annab meie nahale tugevuse ja elastsuse, nagu öeldakse raamatus Dr. Daniel Sister 'Teie hormonaalarst' – “70% teie nahast on kollageen”. Meie jaoks on halb uudis: et meie kollageenivarud ammenduvad igal aastal, mis viib naha elastsuse vähenemiseni ja kortsude tekkeni.

 

Otsustame, miks me vajame kollageeni, näiteks viimased 15 aastat progressiivses Euroopas on olnud uskumatu „buum&rdquo ; kollageeni puhul kasutavad eurooplased seda igas vormis – nahale kantuna, toidule (ja isegi kohvile) lisatuna, kollageeniga vanni võttes ja loomulikult eraldi lisandina pulbri või tablettidena.

Selleks veendumiseks vaadake uuringute tulemusi COSderma Laboratory, Bordeaux, Prantsusmaa ja Rousselot BVBA, Gent, Belgia, näitavad, et kollageeni võtmine 8 nädala jooksul suurendab naha hüdratsiooni ja tihedust 1,5 korda.

See toime püsis 12 nädalat pärast lõpetamist. Märgiti, et uuringutes osalenud inimeste rühmas Northeast Surgical Associates of Ohio Ltd., Independence, OH, USA oli olid juhuslikult pikaajaliste haavanditega inimesed ja uuringute tulemused näitasid olulist positiivset muutust haavade seisundis.

Peamisest – millist kollageeni me vajame nähtavate ja käegakatsutavate tulemuste saavutamiseks. Põhiline klassifikatsioon jagab kollageeni kahte põhikategooriasse:

Kollageeni tüübid 1 ja 3 – soovitame võtta koos mahla lisamisega. või C-vitamiini hommiku järgi.

MIDA SEE TEEB?

Minimeerib madalaid ja sügavaid kortse.

Suurendab naha elastsust ja tugevust.

Tihendab ja peatab juuste väljalangemise.

Parandab vereringet

Toodab glütsiini, mis aitab magades rasva põletada.

Brändidel on suurepärased valikud 1. ja 3. tüüpi kollageeni jaoks Neocell, Doctor Best, Jarrow'i valemid ja Elu maal.

Tõhususe suurendamiseks on soovitatav kasutada 2. tüüpi kollageeni enne magamaminekut tühja kõhuga.

See moodustab 50–60% kõhre valkudest ja 85–90 % kollageenist liigesekõhres.

Aitab toetada liigeste, selja ja lõualuude tervist.

Sisaldab hüaluroonhape , kondroitiin ja glükoosamiin.

Solgar, Reserveage Nutrition, Noorteooria ja Now Foods.

 

Turul on lai valik kollageenilisandeid, näiteks mitmesugused meeldivad maitsed, aga ka märgatava tulemuse saavutamiseks vajalik C-vitamiin Erinevate eelistuste ja mugavuste jaoks on kollageen saadaval vedelal kujul, kujul pillid, geelkapslid või pulber.

Allikad:

https:// www.energeticnutrition.com/blog/2016/04/collagen-types-1-2-3-knowing-important-differences/

https://www.getthegloss.com/article/what-you-need-to-know-about-collagen

https: //www.medicalnewstoday.com/articles/262881.php

Autor: Biotuse personali kirjanik

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.