Facebook Pixel

Miks on vananemisvastane ennetamine oluline?

Miks on vananemisvastane ennetamine oluline?

 

Miks on vananemisvastane võitlus oluline?

Noorus ja tervis on inimesele suurepärane kingitus ja ma tahan seda hoida nii kaua kui võimalik. Kuid on palju negatiivseid tegureid, mis meie keha mõjutavad. Esiteks on see meie ökoloogia, alatoitumus, igapäevane stress, väsimus igapäevastest raskustest, vitamiinipuudus organismis, aga ka korraliku puhkuse puudumine. See kehtib eriti suurte linnade inimeste kohta. Igapäevased mured, töö, lapsed ja oleme lihtsalt sunnitud tegema erinevaid otsuseid, pööramata tähelepanu aastatega kogunenud terviseprobleemidele.

Kuidas ennetada ja kõrvaldada kõik tagajärjed? Kuidas neist probleemidest lahti saada? Miks vananemisprotsess saabub nii kiiresti? Need küsimused kerkivad sageli meie mõtetesse.

Millised probleemid viivad meid vanadusele lähemale?

Keha vananemine on loomulikult loomulik protsess, mida ei saa vältida. Ja ei ole olemas noorte eliksiire, mis suudaksid seda ära hoida. Ja kui see on seotud vitamiinide ja mineraalainete puudusega, vähese füüsilise aktiivsuse, suitsetamise ja alkoholiga, unepuudusega, aastatega kogunenud toksiinide ja räbudega. Vananemisprotsess on veelgi kiirem. Teadlased on tõestanud, et välistegurid, nagu stress, negatiivne keskkond, madal ökoloogia, kiirendavad vanaduse lähenemist ja seda palju kiiremini kui pärilikkus ja geenid! Ja loomulikult tuleb sellele mõelda juba praegu, kui vananemisprotsessid pole veel kiirenenud. Sõna otseses mõttes on hädavajalik mõelda oma tulevikule, jätta hüvasti halbadele harjumustele ja jätkata järgmiste soovituste järgimist:

Regulaarne füüsiline aktiivsus, jõusaalitunnid, tantsimine , jooksmine värskes õhus, üldiselt aktiivne eluviis. Kõik, mis pakuks teile naudingut, rõõmu ja lohutust.

Kui seostate vaimse tegevuse kõigi füüsiliste tegevustega, mis parandab mälu, on keha võimeline oma ressursse uuendada. Jällegi pöörake tähelepanu oma toitumisele.

Nooruse ja tervise säilitamiseks on soovitatav suhkur oma igapäevasest toidust eemaldada (kahjustab kollageeni ja elastiin - vajalik naha elastsuse ja tervise jaoks), gluteen (ei lase organismil omastada elutähtsaid mineraale), kohv ja tee (tõstab vererõhku ja kuivatab meie keha), alkohol (soodustab naha kiiret vananemist ja kortsude teket juba varases eas) .

Peamine ülesanne on igapäevase stressi minimeerimine. Me ei korda veel kord närvisüsteemi säilitamise tähtsust, vaid tuletame meelde teadusuuringutega tõestatut – mida positiivsemalt suhtume elusse, seda kauem elame.

Vananemine – see ei tähenda hävingut. Keha on võimeline ressursse uuendama, kuid vajab teie abi.

Aitavad nooruse säilitamisel ja keha toetamisel vanusega seotud muutustes.

Tänapäeval on turg üleküllastunud erinevatest ravimitest ja bioaktiivsetest toidulisanditest, mis on mõeldud keha noorendamiseks ja taastamiseks vanusega seotud muutuste ajal. Esimene asi, mis meie vanuse reedab, on nahk, õigemini esimesed miimikakortsud. Meie keha toodab aasta-aastalt üha vähem elastiini ja kollageeni, millega seoses halveneb naha elastsus ja niisutus, see kaotab oma algsed omadused, mille tulemusena tekivad väikesed, esialgu tähtsusetud kortsud. Ja see on esimene asi, mis annab vanuse - nahk kaotab oma elastsuse. Terviklikuks ja tõhusaks võitluseks soovitame kasutada toidulisandina kollageeni ja hüaluroonhapet ning lisaks kasutada aktiivsete koostisainetega vananemisvastaseid näohooldustooteid.

Vananeva keha tervise huvides on soovitatav võtta meestele ja naistele mõeldud vananemisvastaseid toidulisandeid, mis toetavad vananevat organismi, hormonaalset taset ja veetasakaalu, tugevdavad mälu ja taastavad organismi üldist seisundit. Kõige vajalikumate komponentide sisu, näiteks karnitiin, ženšenn, astragalus, foolhape , Ginkgo Biloba, palmetoga, fosfatidüülseriin on kasulik teie kehale ja tugevdab teie immuunsüsteemi.

Rakenda rakendage saadud teavet praktikas ja ärge unustage kõige olulisemat – järgige süstemaatiliselt kõiki soovitusi ja hoiatusi.

Artikli autor Julija Povoroznjuk on arst –toitumisspetsialist, terapeut, Ukraina Dietoloogide Ühenduse liige, Ennetava ja vananemisvastase ravi ühingu liige. Holistiline integreeriv lähenemine, vananemisvastane. Lõpetanud Vinnitsa riikliku meditsiiniülikooli. M. I. Pirogov & nbsp; Shupyk teraapiaosakonna gastroenteroloogia ja toitumisspetsialistide osakonnas. Koolitus A.V. Primak (USA funktsionaalse meditsiini instituudi liige), dr Kalinchenko endokrinoloogia kliinik (Moskva), rahvusvaheline ennetava ja integreeriva, vananemisvastase meditsiini instituut PreventAge (Moskva). «Lihas-skeleti süsteemi tervis ja vanus» . Täiskasvanutele ja lastele mõeldud kehakaalu langetamise, kaalutõusu, toitumisteraapia toitumisprogrammi autor. puudujääkide nutratseutiline korrigeerimine, seedetrakti, südame-veresoonkonna, närvisüsteemi, endokriinsüsteemi, hingamisteede taastumisprogrammid, raseduse ettevalmistamine, ASD, autismi, aktiivsus- ja tähelepanuhäire nutratseutiline korrigeerimine lastel.

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.