Facebook Pixel

Raud inimkehale / Raud inimkehas

Raud inimkehale / Raud inimkehas

Lihtsalt juurdepääsetav Gentle Ironi kaudu.
Iron Solgar / Zalizo Solgar kergesti omandataval orgaanilisel kujul.
Zalizo on inimkehas üks olulisemaid mikroelemente . Inimese keha tuleks kätte maksta 3–5 g süljega. Suurim osa süljest leidub vererakkudes hemoglobiini laos, mis osaleb hapniku transportimises. , tuharad, südamelöögid.
Zalisodefitsiidi põhjustavad sageli naised. , mis on tingitud menstruatsioonist. Niisiis kasutatakse menstruatsiooniga doba puhul 10 50 mg sülge. Nõudluse kasvu saalis täheldatakse ka raseduse ja imetamise perioodil. Solgar ( Solgar kergesti kättesaadav raud) vallutas orgaanilise vormi (bisglütsinaat süljest). Tsya vormi on lihtne kaasas kanda ja see ei põhjusta shlunkovo küljelt kõrvaltoimeid – sooletrakt (kõhukinnisus).
Soovitused ummistuse korral: elada täiskasvanutel, sh naistel raseduse ja imetamise perioodil, 1 kapsel päevas, iga võtmise tund.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.