Facebook Pixel

Sweeti kroompikolinaat

Sweeti kroompikolinaat

Vähendada haardumist lagritsaga. II tüüpi suhkurtõve ennetamine.

Chrome vіd Solgar – elutähtis mikroelement. Võit mängib meie kehas kolossaalset rolli. Koos insuliiniga aitab vein meie kehal omandada tsukori, vähendades seeläbi glükoosi ainevahetust ja vältides "kolivan"; cukru veres. Seetõttu on kroomi kasutamine II tüüpi suhkurtõve ennetamiseks eriti oluline kõrgenenud veresuhkrutasemega inimestele. Tse kontrolli vaga. Teie bazhannya jaoks ei tohiks lagrits olla struuma ja kroomi või õigemini joogo puudus. Tavaliselt võib kehas olla umbes 6 mg kroomi. Lihtsüsivesikute rikaste toodete kõrge säilitusmäär viib aga kroomivarude ammendumiseni organismis. Minu serga, defitsiit kroomi võib põhjustada bazhannya z & rsquo; Ale, mida rohkem tsukru mi їmo tim seda rohkem kroomi varu kasutatakse. Tim ise, mine suletud kolost välja, rozirvati nii palju kui võimalik kroomi lisandiga.

Kroom firmalt Solgar aitab vähendada iha lagritsa ja ciomu järele, on lihtsam jõuda dieedile ja võta kaal maha. Dodatkovy priyom abi kroomi ilma zayvih zusil rahulikult seista ja nautida magustoitu või muud lagrits vipichkoy. Solgar "Chromium Picolinate"  võtke optimaalne annus kroomi (200 mcg) kergesti seeditavas orgaanilises vormis. Kasvagem üles, selle ravimi võtmiseks tuleks anda 1 kapsel päevas tund aega.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.