Facebook Pixel

Vitamiinid kroonilise väsimuse vastu

Vitamiinid kroonilise väsimuse vastu

Süstemaatiline väsimus, stress ja unepuudus, samuti mõned viirused põhjustavad kroonilise väsimussündroomi. Peaaegu kõik rikked organismis avalduvad vitamiinipuuduse alusel. Immuunsuse tugevdamise kompleksid aitavad teil kroonilisest väsimusest üle saada.
Esmakordselt aja jooksul paljastas kroonilise väsimuse ja kirjeldas seda dr Paul Cheney 1984. aastal. Ta selgitas välja selle patoloogia tõenäolised põhjused – herpese ja mononukleoosiga seotud viirushaigused.
Kuidas ravida kroonilist väsimust?
Esimene asi, mida teha – tõsta immuunsust. Teid aitavad juhtivate kaubamärkide vitamiinikompleksid.
Normaaliseerige oma toitumine, magage vähemalt 8 tundi päevas, vabanege kroonilistest haigustest, vähendage stressi. Rakkude küllastumine vitamiinidega kiirendab paranemisprotsessi.

Spetsiaalsed vitamiinipreparaadid kroonilise väsimussündroomi vastu aitavad kiiremini tulemusi saavutada. Neid tooteid pakuvad sellised farmaatsiaettevõtted nagu Nutricology, ThorneResearch ja teised.

Ärge käivitage kroonilise väsimussündroomi. Alustades haiguse õigeaegset ravi, vähendate tüsistuste ja kaasuvate haiguste tõenäosust.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.