Facebook Pixel

A-gripp (H1N1). Vitamiinide varumine

A-gripp (H1N1). Vitamiinide varumine

2016. aasta gripp on Ukrainas alles hoogu võtmas ja haigestunute arv kasvab kiiresti. Olukorda raskendab asjaolu, et tavaline SARS-i profülaktika sellest gripitüvest ei päästa. Ka marli sidemed ei ole kuigi usaldusväärne kaitsevahend. Mida teha? Tugevdage immuunsust, kasutades immuunsuse tugevdamiseks mõeldud vitamiine ja külmetushaiguste vitamiine.
C-vitamiini
Oleme kõik harjunud SARS-i, sealhulgas gripi ennetamiseks võtma C-vitamiini. Esimest korda uuris selle vitamiini toimet Pauling aastal 1970. Teadlane tõestas, et C-vitamiin takistab viirusel rakkudesse sisenemast ja parandab immuunsust. Askorbiinhappe kasutamine vähendab haiguse kestust ja aitab vältida tüsistusi, mis on väga oluline seagripi 2016 puhul Ukrainas.
B2-vitamiin
B2 (riboflaviin) aktiveerib ainevahetusprotsesse, suurendab rakkude energiatootmine, suurendades seeläbi kohalikku ja üldist immuunsust.
A-vitamiin
A-vitamiin (retinool) suurendab vere leukotsüütide arvu ja suurendab limaskesta barjäärifunktsioone, tugevdades seeläbi kohalikku immuunsust. Retinooli võtmine on vajalik SARS-i ennetamiseks.
Teadlaste uuringute tulemused on tõestanud vitamiinide efektiivsust gripivastases võitluses vaid pikaajalisel kasutamisel. Vitamiine tuleks võtta kompleksis ratsionaalses annuses. Looduslikke komplekspreparaate, mis aitavad A-gripiga (H1N1) toime tulla, saab osta siit.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.