Facebook Pixel

Nattokinaas on ensüüm, mis lagundab verehüübeid.

Nattokinaas on ensüüm, mis lagundab verehüübeid.

Nattokinaas meenutab oma omadustelt peamist ensüümi plasmiini, millel on ainulaadne omadus – võime lahustada fibriini, mis aitab kaasa verehüüvete hävitamisele ja lahustumisele.mida saab teha nattokinaas:

  • toetab nägemist
  • parandab kudede hapnikuvarustust
  • vähendab liigese- ja lihasvalu, suurendab luutihedust
  • leevendab migreeni peavalu
  • vähendab lümfi viskoossust (parandab äravoolu funktsiooni)

Seda ensüümi määrab arst kõrge vere kolesteroolitaseme korral, pärast insulti või infarkti, samuti südame isheemiatõve, diabeedi korral. Ravim vähendab tõhusalt ka mälu või intelligentsust, lihaste väsimust, tuimust või kipitust kätes või jalgades.

Kui lõikehaavad või haavad ei parane pikka aega, võib nattokinaas kiirendada paranemisprotsessi.

Kaasaegsed ravimid aitavad mitte ainult kauem elada, vaid ka muuta selle pika eluea täisväärtuslikuks. Küsige oma arstilt nõu ja külastage Biotust, et osta maailma juhtivate tootjate nattokinaasi.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.