Facebook Pixel

Hernevalk on taimetoitlastele ja vegansportlastele asendamatu toode

Hernevalk on taimetoitlastele ja vegansportlastele asendamatu toode

Hernevalk – see on üks sporditoidutoodetest. Kõrgelt puhastatud isolaat valgusisaldusega 88-90%. Oluline on see, et tegemist on taimetoitlase ja vegan tootega, mis sobib kõigile, imendub 98%.

Asendamatud aminohapped, mis on vajalikud intensiivsel treeningul, muudavad selle toote väga tõhusaks. hernevalk – tõeline meister arginiinisisalduse osas, mis aitab vabastada kasvuhormooni.

Toode sisaldab ka lüsiini ja glutamiini, ilma milleta ei saa tänapäeval hakkama ükski sportlane. Selle valgu kasutamise oluline eelis on see, et see ei mõjuta testosterooni taset, mistõttu on see meessportlaste jaoks atraktiivne.

Herned – see ei ole allergeen, sellel tootel pole vastunäidustusi ja seepärast sobib see kõigile.

Hernevalku saab osta pulbri kujul, mis on kõige populaarsem kasutusviis – tee valgukokteil.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.