Facebook Pixel

B-vitamiini kompleks maailmakuulsalt tootjalt Solgar

B-vitamiini kompleks maailmakuulsalt tootjalt Solgar

Solgari B-vitamiini kompleks koosneb kvaliteetsetest puhastatud B-vitamiinidest, mis mängivad olulist rolli keha toetamisel stressi ajal. B-vitamiinid on olulised südame-veresoonkonna süsteemi toetamisel.

Vitamiine B Solgar kasutatakse närvisüsteemi parandamiseks, samuti normaalse lihaste talitluse toetamiseks.

Erinevate tootjate vitamiinikomplekside efektiivsus võib kasutatavate toorainete kvaliteedi tõttu oluliselt erineda ja tehnoloogia tase. Solgari preparaate tarvitades võid olla kindel, et oled valinud turul oleva parima kompleksi.

Solgar B-vitamiinid sobivad taimetoitlastele. See on kohanemisperioodidel (uues riigis, uuel töökohal jne) asendamatu kompleks. B-grupi vitamiine tarvitades unustate ärevuse ja hajameelsuse, halva une ning parandate oluliselt ka naha, juuste ja küünte seisundit.

Kas soovite vaatamata sellele hea välja näha ja end hästi tunda elusituatsioonidest ja keskkonnast? Konsulteerige oma arstiga ja alustage Solgari B-vitamiini komplekside võtmist.  

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.