Facebook Pixel

5-htp - närvisüsteemi kaitse stressi eest

5-htp - närvisüsteemi kaitse stressi eest

5-htp-d nimetatakse sageli õnnepillideks ja see pole üllatav. Suurepärane vahend stressi vastu, mis eemaldab ärrituvuse ja ärevuse, parandab tuju ja söögiisu, parandab und.

Kui hakkate stressirohkes olukorras sööma palju ja ei kontrolli ennast (ja seda juhtub paljude inimestega), peaks sellele imelisandile tähelepanu pöörama.

5-htp – see on ka tõhus ja ohutu unerohi, mis ei uinuta, vaid lihtsalt lõdvestab ja laseb kehal täielikult puhata. Suurepärane vahend PMS-i sündroomi, hooajalise depressiooni, stressi, ärrituvuse ja agressiivsuse vastu. Efektiivne on ka ravim kroonilise väsimussündroomi vastu.

5-htp võib võtta nii kursustel kui ka ainult kriitilistes, stressirohketes olukordades. Konsulteerige kindlasti oma arstiga komponentide isikliku taluvuse osas. Saate osta kvaliteetseid 5-htp preparaate kogu maailmast parimad tootjad Biotuse veebipoes. Pakume originaalravimeid koos kohaletoimetamisega parimate hindadega.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.