Facebook Pixel

Heategevusprojekt BIOTUS & STARENKI kestab 15. – 31. augustini

Благотворительная акция Биотус

Meil on hea meel teatada, et 15. augustist 31. augustini saavad BIOTUSE kliendid automaatselt heategevusprojektis osalejateks. Selle aja jooksul saadame 1 grivna. alates igast 100 UAH-st. teie tasulistes tellimustes - kaitsemaskide ostmiseks eakatele, kes on registreeritud elanikkonna sotsiaalkaitse territoriaalkeskustes.

Meditsiinimaskide komplektid ostetakse ja septembri alguses kantakse üle sihtasutus STARENKI, vabatahtlike meeskond, kes hoolitseb üksikute eakate eest. Sihtasutus moodustab spetsiaalseid abipakette ja toimetab need kuni 2000 UAH suuruse pensioniga üle 60-aastastele inimestele. kuus., ilma laste, lastelaste ja teiste abistavate sugulasteta.

Eakad on just see kategooria, kes vajab erilist hoolt ja on koroonaviiruse pandeemia ajal enim ohustatud. BIOTUSE meeskond on otsustanud korraldada selliseid kampaaniaid regulaarselt, annetades tervise kaitsmiseks ja säilitamiseks vajalikud rahalised vahendid neile, kes seda kõige rohkem vajavad.

Ostke 31. augustini ja meie hoolitseme ülejäänu eest. !

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.